"Є тільки один єдиний спосіб дізнатися про недоліки реклами - запитати у клієнта. Це істина в останній інстанції."

Новіков Владислав Вікторович
E-mail
marketing@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Спеціаліст у сфері інтернет-маркетингу, реклами, контенту

Зв'язатися зараз

СЕРВІС ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЙ “КОНСУЛЬТАНТ” ВИЙШОВ У ФІНАЛ Innovating Justice Challenge 2020

 Стартував міжнародний конкурс інновацій у сфері права Innovating Justice Challenge 2020, який проводиться під егідою Гаазького інституту інновацій в праві (HiiL), до якого українські проекти мають можливість долучатись вже п’ятий рік поспіль.

 Програма сприяє синергії між ІТ, громадським та державним сектором. Cеред відомих випускників програми є команди як-от AXDRAFT, Opendatabot, Cуд на долоні, PatentBot, Vkursi, Pinky Solutions, AirLaw.Pro та інші.

 Проект Консультант увійшов до числа відібраних команд, що пройде регіональну інкубаційну програму, яка почнеться у вересні. Інноватори здобудуть знання з бізнес моделювання, фінансового планування, розробки комунікаційної та маркетингової стратегій.

 Після завершення, команди представлять свої ідеї громадськості та всім зацікавленим сторонам. Найкращі проекти зможуть пройти глобальну акселераційну програму, отримають грант на розвиток свого продукту та доступ до міжнародної мережі наставників і потенційне фінансування в майбутньому.

 Хто брав участь у конкурсі?

 Прагнучи запроваджувати сучасний підхід до попередження та вирішення правових проблем, що можуть спіткати людину у повсякденному житті, у конкурсі беруть участь стартапи, юристи, підприємці, представники юридичних компаній та громадського сектору.

 Проект Консультант, вийшов до фіналу Innovating Justice Challenge 2020, пройшовши такі критерії як:

дотичність інновації до тематики конкурсу;

життєздатність бізнес-моделі;

можливість масштабування;

здатність проєкту створювати соціальний вплив;

компетенції команди.

 Хто організатори?

 Цього року локальна програма HiiL Innovating Justice Challenge реалізовується ГО «Юридичні інновації» за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, спільноти Kyiv Legal Hackers та фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

 Маючи у своєму смартфоні мобільний додаток КОНСУЛЬТАНТ, Ви можете отримати консультацію онлайн від юриста, адвоката, бухгалтера, нотаріуса, арбітражного керуючого, приватного виконавця, патентного повіреного, митного брокера. Якщо ж Ви самі є спеціалістом із вищенаведених категорій, то можете мати додатковий дохід за надання консультацій. Для цього потрібно завантажити додаток та пройти просту процедуру реєстрації.

 Завантажуйте мобільний додаток КОНСУЛЬТАНТ в App Store та Google Play!

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація