СЕРТИФІКАТ ПРО ЗНАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ

"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

СЕРТИФІКАТ ПРО ЗНАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ

Час прочитання: 2 хв.

На виконання Закону України «Про функціонування української мови як державної», влітку 2021 року було створено новий державний орган — Національну комісію зі стандартів державної мови, основною функцією якої є здійснення розробки та проведення контролю за виконанням стандартів української мови, створення методів перевірки рівня володіння державною мовою.

Після ухвалення цього Закону та створення Комісії, були введені деякі нововведення у процес набуття громадянства України. Усі люди, які виявляють бажання бути прийнятими до громадянства України, повинні в обов'язковому порядку пройти іспит на знання української мови та надати підтверджуючий сертифікат, який локалізується у Реєстрі державних сертифікатів про рівень володіння українською мовою.

Порядок його отримання прописано на офіційному сайті Комісії та відкрито для загального користування.

Отже, щоб детально зрозуміти, що і як!

Цей іспит можна скласти тільки в одному місці в Україні — у Києві, на базі Комісії, шляхом попередньої реєстрації на сайті на складання іспиту та створення свого персонального кабінету. При собі в момент складання іспиту потрібно мати оригінал закордонного паспорта вашої країни, сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест на COVID 19.

Для створення персонального кабінету потрібна електронна пошта та український номер телефону. Найпростіше створити/увійти в даний електронний кабінет можна через Приват 24, активувавши його через смс в додатку.

Реєстрація на складання іспиту можлива лише за умови докладання деяких зусиль, детального та постійного моніторингу інформації на офіційному сайті Комісії, оскільки публікація місць на складання іспитів не така часта і на місяць можливе проведення в середньому 6-8 іспитів.

Якщо Ви не зможете набрати прохідний бал з першого разу - повторне складання іспиту можливе не раніше ніж через 4 місяці.

Сам іспит має 4 блоки. Блоки об'єднані у свою чергу у дві групи. Перша група об'єднує в собі «Аудіювання» та «Читання», друга — «Лист» та «Висловлювання».

За аудіювання та читання можна набрати максимум 43 завдання і на виконання дається 1 година. Письмову частину можна виконати максимум на 33 бали за 40 хвилин, а висловлювання – на 42 бали за 20 хвилин. Після складання іспиту на моніторі комп'ютера Ви зможете побачити відсоткове співвідношення правильних та неправильних відповідей.

Сам сертифікат згенерується протягом 5 робочих днів з моменту складання іспиту. Також можна отримати виписку з Реєстру на даний сертифікат, його можна замовити за посиланням, яке буде видно за готовністю сертифіката. Він прийде на підв'язану пошту або до електронного кабінету.

Щоб уникнути помилок під час реєстрації та створення персонального кабінету, підготовки до самого екзамену та інших питань, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Наші спеціалісти, будучи компетентними у всіх тонкощах цієї процедури, допоможуть Вам отримати бажаний результат.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація