Фото: Розширення підстав для звільнення з ЗСУ

"Salus populi suprema lex esto - хай буде благо народу найвищим законом".

Лобунько Михайло Ігорович
E-mail
lobunko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-08

Юрист практики військового права: оформлення УБД, звільнення з військової служби, бронювання працівників на період мобілізації, оскарження висновку ВЛК, юридичний супровід клієнтів в ТЦК та СП (військкоматі).

Зв'язатися зараз

Розширення підстав для звільнення з ЗСУ

Час прочитання: 3 хв.

Оскільки воєнний стан в Україні триває близько півтора року, законодавство змінюється та відображає у собі об’єктивні суспільні запити та водночас – потреби держави. Команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» тримає руку на пульсі найактуальніших новин та відслідковує зміни законодавчої бази, яка є дуже динамічною в нинішніх умовах.

Свіжі законодавчі оновлення

Днями був розширений перелік підстав для звільнення з ЗСУ під час воєнного стану. Це відбулося на підставі прийнятого Закону про внесення змін до ст. 26 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу». Там йдеться про те, що якщо хтось з близьких родичів військового загинув під час виконання бойового завдання, то він має право на звільнення зі Збройних Сил України. Це саме стосується тих, чиї рідні зникли безвісти за таких самих умов.

Така правова норма є логічною та своєчасною, оскільки великим шоком для родин стають ситуації, коли гине одразу декілька братів або син та батько. Саме тому законодавці врахували цю проблему і прийняли відповідні зміни до чинної нормативно-правової бази.

Чому юридична допомога є важливою?

Коли йдеться про звільнення з ЗСУ, відстрочку чи інші питання з царини військового права, професійна допомога юристів часто буває дуже потрібною та актуальною. Буває так, що є правова норма, яка передбачає для людини певну можливість, але ця людина зустрічається з тиском посадових осіб, бюрократією, людським фактором або спотвореннями у трактуванні законодавства. Самотужки буває складно розібратися.

Попри те, що в мережі інтернет є достатньо джерел, частина з них швидко втрачає актуальність, з огляду на постійні законодавчі зміни. Ще частина містить правдиві дані упереміш з неправдивими. Наприклад, реальна законодавча норма неправильно тлумачитися. Це створює певні труднощі в розумінні, вносить розгубленість та демотивує людину, яка хоче захистити й відстояти свої права.

Коли ж ви звертаєтеся за консультацією до фахових юристів, то отримуєте достовірну інформацію. Причому – йдеться не лише про тлумачення актуальних для вас норм права, а й про рекомендації щодо їх найбільш оптимального та ефективного застосування саме з врахуванням обставин вашої ситуації.

 

Які послуги ми надаємо?

Юридична компанія «Приходько та партнери» пропонує своїм клієнтам широкий перелік послуг. Серед них:

  • Консультування. Ми можемо надати консультацію як в очному, так і в дистанційному форматі. Якщо ви знаходитесь у місці, де незручно розмовляти чи поганий зв'язок, для нас не є проблемою проконсультувати в письмовій формі. Це актуально для багатьох військовослужбовців.
  • Юридичний супровід у взаємодії з державними органами. Приміром, у деяких ситуаціях ми маємо значно більше важелів впливу, ніж це було б, якби людина вирішувала свої питання без юридичної підтримки. По-перше, нам допомагає в цьому великий досвід. По-друге, право адвокатського запиту та багато інших преференцій роботи адвоката дає можливість вирішити проблеми більш ефективно у правовому полі.
  • Представництво у суді. Ми знаємо, як іноді буває складно, коли людина не може вирішити своє питання у позасудовому форматі. Тому якісно представляємо інтереси клієнтів у судовій інстанції, коли це є єдиним варіантом.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
lobunko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-08

Юрист практики військового права: оформлення УБД, звільнення з військової служби, бронювання працівників на період мобілізації, оскарження висновку ВЛК, юридичний супровід клієнтів в ТЦК та СП (військкоматі).

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація