Розшук боржника і його активів у виконавчому провадженні

«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Розшук боржника і його активів у виконавчому провадженні

Час прочитання: 3 хв.

Завершальним етапом будь-якого судового процесу являється виконавче провадження. Однак, далеко не всі рішення суду добровільно виконуються.  І це навіть стосується ситуацій, коли вже наявне відповідне судове рішення. Серед найбільш поширених справ цієї категорії стосуються розшуку боржника і його активів. Більш детально про це розкажуть наші фахівці – юристи Приходько та Партнери.

Стягнення боргу: що треба враховувати?

В більшості випадків неповернення взятих в борг коштів призводить до таких наслідків, як руйнування дружніх відносин та цілих родин, крах бізнесу, стагнація успішних комерційних проєктів. І цей перелік не є вичерпним. Наявність заборгованості найчастіше перетворюється на виснажливе випробування для позикодавця, як би дивно це не звучало. Повернути власні кошти та активи в більшості випадків – завдання із зірочкою. В якості боржників можуть бути як фізичні, так і юридичні особи, які з різних причин ухиляються від виконання своїх боргових зобов’язань.  В перелічених вище ситуаціях обов’язково потрібно заручитись підтримкою професійного адвоката. 

Розшук боржника і його активів у виконавчому провадженні - urb 9479

Перший сигнал, який має стати початком радикальних дій, являється відсутність у боржника бажання йти на контакт з позикодавцем. Вам можуть обіцяти повернення бору завтра/через тиждень/через місяць. Однак, варто запам’ятати: чим більше ви будете отримувати обіцянок щодо повернення боргу, тим менше шансів на його реальне добровільне повернення. 

Якщо ваш пріоритет – ефективне та швидке розв’язання цієї проблеми, довіртесь нашим професіоналам. Адвокати Приходько та Партнери виключно в юридичній площині проведуть власне розслідування щодо місця перебування боржника та його активів. Ми маємо суттєвий досвід роботи як з юридичними, так і з фізичними особами. 

Юридична допомога з розшуку боржника та його активів у виконавчому провадженні

Як відомо, судовий наказ або виконавчий лист видаються у разі, коли суд вже задовольнив позов про стягнення боргу. Це – свідчення переходу до завершальної стадії даного процесу. З даним документом кредитор/позикодавець має звернутися до приватного виконавця або державної виконавчої служби. Мета – забезпечення примусового виконання боргових зобов’язань за дійсним виконавчим провадженням.

Варіанти дій щодо боржника, можливі на даному етапі:

  1. Арешт банківського рахунку.
  2. Арешт майна (як рухомого, так і нерухомого) із його наступним продажем.

Адвокати Приходько та Партнери допоможуть вам не проґавити можливість отримати власні кошти на завершальному етапі справи. Ми маємо великий досвід взаємодії з приватними виконавцями та державними виконавчими органами для досягнення бажаного результату. 

АВТОАДВОКАТ ПО СТ. 130 КУоАП

Будь-які спірні ситуації, пов’язані з неповернення боргу – це привід звернутися до наших адвокатів. Ми надаємо весь спектр послуг з цього питання:

  • Юридичне консультування.
  • Оформлення документів (претензій, звернень, офіційних листів та ін.).
  • Подання позову до суду.
  • Представництво інтересів клієнтів у суді.

Таким чином, адвокати Приходько та Партнери здійснюють повний супровід виконавчих проваджень щодо стягнення боргу з боржника на підставі судового рішення.  Ми застосуємо дієвий комплекс заходів, які примусять боржника виконати свої зобов’язання. 

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості послуг адвоката з розшуку боржника і його активів у виконавчому провадженні заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація