Фото: Розшук автомобілів Інтерпол – перевірка Vin автомобіля на наявність в базах Інтерпол

«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Кандидат наук, експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Розшук автомобілів Інтерпол – перевірка Vin автомобіля на наявність в базах Інтерпол

Час прочитання: 2 хв.

Велика кількість українських водіїв, які хочуть придбати вживане авто, розглядають ринки Європи як достатньо перспективне місце для цього. Зважаючи на серйозні відмінності в якості доріг та сервісі, відсутність пробігу на території України, це – гарантія кращого технічного стану. При цьому існує дуже великий ризик натрапити на крадений транспортний засіб. Саме тому корисною послугою стане перевірка Vin автомобіля на наявність в базах Інтерпол. Цю послугу надають юристи «PRIKHODKO&PARTNERS».

Для чого потрібен розшук автомобілів через Інтерпол?

Щороку в Україні виявляють тисячі автомобілів, які знаходяться в розшуку Інтерполу. Питання боротьби зі злочинністю мають транснаціональний характер і далеко виходять за межі певної держави. Саме тому це питання стоїть на контролі правоохоронних органів України, зокрема, Національного центрального бюро Інтерполу. Майже всі функції цього бюро на сьогодні координують наші правоохоронні органи, які взаємодіють з Генеральним секретаріатом Інтерполу. Відповідно до даних статистики, щороку в Україні збільшується кількість автомобілів, які були викрадені в інших країнах.

Отже, якщо Ви хочете обрати для себе авто за межами України, доречно перевірити Vin автомобіля. Під час реєстрації може з’ясуватися, що автомобіль буде вилучений. Це доставить Вам забагато клопотів.

Може виникнути і інша ситуація: Ваш автомобіль після придбання потрапив до бази Інтерполу. Тобто, авто перебуває у міжнародному розшуку і виступає в якості об’єкта кримінального правопорушення.

В такій ситуації документи на автомобіль будуть вилучені працівниками поліції та передані слідчому у справі. Для повернення технічного паспорта та зняття автомобіля із розшуку варто буде виконати наступні кроки:

  • Отримати від представництва Інтерполу інформації, яка стосується підстав внесення автомобіля до бази розшуку.
  • Враховуючи той фактор, що досудове розслідування буде здійснене іноземною державою, а документи вилучені не в процесуальний спосіб, може бути надіслане обґрунтоване клопотання щодо повернення вилученого технічного паспорта.
  • Провести детальний огляд транспортного засобу.

 

Чому саме «PRIKHODKO&PARTNERS»?

Для того, щоб не стати власником авто з сумнівною «біографією», треба бути особливо пильними – не спокушатися на шикарний, але підозріло дешевий автомобіль. Ні в якому разі не погоджуйтесь на купівлю транспортного засобу без повного пакета документів, перевірених юристом.

Фахівці «PRIKHODKO&PARTNERS» здійснять перевірку автомобіля по Vin-коду. Ви можете бути впевненими в тому, що ніяких проблем з розшуком автомобіля в Інтерполі не виникне.

Юристи «PRIKHODKO&PARTNERS» надають кваліфіковану допомогу своїм клієнтам. Все, що Вам потрібно зробити, записатися на консультацію на наших провідних фахівців.

Інформацію щодо запису Ви можете дізнатись на нашому сайті. Для розрахунку ціни послуг юристів з перевірки автомобіля на наявність в базах Інтерполу заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Керівник практики кримінального права

Кандидат наук, експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація