Фото: Розлучення без згоди іншої сторони

«Перемога – наш підпис»

Салієнко Анна Тарасівна
E-mail
saliienko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-65

Спеціаліст у сфері сімейного права. Займається питаннями розлучення, аліментів, поділа майна та питанням усиновлення.

Зв'язатися зараз

Розлучення без згоди іншої сторони

Час прочитання: 3 хв.

В Україні розірвання шлюбу можливе як за згодою обох подружжя, так і в односторонньому порядку, зокрема за позовом одного з них.

Як розлучитися без згоди іншої сторони:

 1. Звернутися до юриста: Щоб розлучитися без згоди іншої сторони, рекомендується звернутися до юриста, який допоможе вам правильно скласти позовну заяву та зібрати необхідні документи.
 2. Скласти позовну заяву: Позовна заява про розірвання шлюбу повинна містити інформацію про:
  • Імена, прізвища, місце проживання та реєстрації позивача та відповідача;
  • Дату та місце реєстрації шлюбу;
  • Наявність спільних дітей (якщо є);
  • Вимоги позивача (розірвання шлюбу, аліменти, поділ майна тощо);
  • Підстави для розірвання шлюбу без згоди іншої сторони.
 3. Зібрати необхідні документи: До позовної заяви необхідно додати:
  • Копію свідоцтва про шлюб;
  • Документи, що підтверджують наявність підстав для розірвання шлюбу без згоди іншої сторони (наприклад, довідка з поліції про насильство в сім'ї, медична довідка про зловживання наркотичними засобами тощо);
  • Квитанцію про сплату судового збору.
 4. Подати документи до суду: Позовну заяву та інші необхідні документи необхідно подати до суду за місцем проживання відповідача.
 5. Взяти участь у судових засіданнях: Після подання позовної заяви суд призначить дату судового засідання, на яке повинні з'явитися обидва

фото Розлучення без згоди іншої сторони

Судовий процес:

Будьте готові до того, що судовий процес розлучення без згоди іншої сторони може бути емоційно виснажливим та тривати певний час.

Судовий процес по таким питанням може бути виснажливим для обох сторін через складний емоційний стан.

Вам, ймовірно, доведеться брати участь у декількох судових засіданнях, де суддя буде досліджувати обставини справи.

Інколи позовну вимогу щодо розірвання шлюбу можна поєднувати і з іншими, дотичними до цієї теми питаннями, зокрема це питання щодо поділу майна та питання повʼязані з дитиною (якщо вона наявна).

Зокрема, якщо у вас з партнером є спільне майно, суд визначить його поділ, ґрунтуючись на низці факторів, таких як тривалість шлюбу, наявність дітей, фінансовий стан кожного з подружжя.

А у разі наявності спільних дітей, суд може постановити рішення про стягнення аліментів з одного з подружжя на утримання дітей.

Важливо усвідомлювати, що розірвання шлюбу без згоди іншої сторони - це складний юридичний процес, який може потребувати значних зусиль та часу. Самостійне вирішення таких питань може призвести до помилок, втрати часу, й, зрештою, до негативного результату справи.

Щоб мінімізувати ризики та захистити свої права, рекомендується звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців. Юридична компанія "Приходько та партнери" володіє багаторічним досвідом успішного ведення справ про розлучення, у тому числі й у складних випадках, коли йдеться про розірвання шлюбу без згоди іншої сторони.

Чому варто обирати "Приходько та партнери":

 • Досвід та профільність: Команда юристів компанії має глибокі знання сімейного права та багатий досвід ведення справ про розлучення різної складності.
 • Індивідуальний підхід: Фахівці компанії ретельно вивчають кожну справу, розробляють оптимальну стратегію захисту ваших інтересів, й надають юридичну допомогу на всіх етапах процесу.
 • Комплексні послуги: "Приходько та партнери" пропонує широкий спектр послуг, що включають консультації, підготовку документів, представництво в суді, захист ваших прав на майно та дітей.
 • Конфіденційність: Ви можете бути впевнені, що вся інформація про вашу справу буде збережена в конфіденційності.

фото Розлучення

Звернувшись до "Приходько та партнери", ви отримаєте:

 • Професійну юридичну допомогу: Досвідчені юристи компанії зроблять все можливе, щоб захистити ваші права та інтереси й допомогти вам розірвати шлюб без згоди іншої сторони.
 • Емоційну підтримку: Розірвання шлюбу може бути емоційно складним періодом. Фахівці "Приходько та партнери" нададуть вам необхідну підтримку та допоможуть пережити цей складний час.
 • Економію часу та сил: Вам не доведеться самостійно вивчати юридичні нюанси та збирати необхідні документи. Юристи компанії візьмуть на себе всі ці турботи, щоб ви могли зосередитися на собі та своїх близьких.

Не зволікайте! Зверніться до "Приходько та партнери" вже зараз, щоб отримати кваліфіковану юридичну допомогу та розпочати процес розірвання шлюбу без згоди іншої сторони.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
saliienko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-65

Спеціаліст у сфері сімейного права. Займається питаннями розлучення, аліментів, поділа майна та питанням усиновлення.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація