Фото: Розділ квартири на дві однокімнатні у Києві – ціна поділу квартир

«Укладаємо юридичні фундаменти для нерухомості та земельного розвитку!»

Дроботова Любов Дмитрівна
E-mail
drobotova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-90

Спеціалізується на реєстрації нерухомості, розв‘язання різноманітних питань пов‘язаних з введенням в експлуатацію, реконструкцією, переплануванням, об‘єднанням, поділом об‘єктів нерухомості. Земельних питань, укладання угод з нерухомістю.

Зв'язатися зараз

Розділ квартири на дві однокімнатні у Києві – ціна поділу квартир

Час прочитання: 2 хв.

Часто у власників великих квартир виникає необхідність поділити їх на більш менші квартири. Окрім цього, розділ квартири на дві однокімнатні у Києві – це достатньо популярний спосіб інвестування. Наприклад, спочатку інвестор купує велику квартиру (від 2-х кімнат) та ділить її надалі на декілька менших і відчужує. Цей спосіб інвестування являється достатньо вигідним. Фахівці нашої юридичної компанії Приходько та Партнери проконсультують Вас з питання, як здійснити розділ квартири на дві однокімнатні в Києві та зорієнтують з питання ціни поділу квартир.

Процедура поділу квартири

Для успішного поділу квартири на декілька і подальшого їх використання як окремих квартир, зробити окремі входи з квартири – недостатньо. Додатково треба здійснити ряд юридичних та інженерних дій. Тільки в цьому випадку нові квартири стануть окремими, повноцінними об’єктами нерухомості. Кожна з цих квартир матиме окремий документ, який буде підтверджувати право власності.

Поділ квартири здійснюється відповідно до Закону України «Про містобудівну діяльність» та  «Інструкції щодо проведення поділу, виділу та розрахунку часток об'єктів нерухомого майна». На сьогодні існує 2 основних варіанти оформлення розділу квартири на дві однокімнатні:

  • Оформлення висновку про те, чи має об’єкт нерухомого майна технічну можливість поділу.

Цей варіант використовується для квартир, при поділі яких не відбувається втручання в несучі конструкції будинку.

  • Оформлення необхідної дозвільної документації на проведення реконструкції квартири з поділом на дві частини з подальшим введенням в експлуатацію.

Такий варіант оформлення підходить для випадків, які передбачають втручання в огороджувальні та несучі конструкції будинку, зокрема, в інженерні мережі.

АВТОАДВОКАТ ПО СТ. 130 КУоАП

Якщо здійснюється поділ квартири між власниками, процедура здійснюється тільки за умови згоди всіх власників. Поділ відбувається наступним чином:

  1. Розділ квартири на дві однокімнатні квартири як окремі об’єкти нерухомості.
  2. Здійснення обміну частинами в утворених об’єктах нерухомості між власниками на основі відповідних нотаріальних дій (дарування, купівля-продаж та ін.).

Кожен із співвласників, таким чином, стає єдиним власником нової квартири та може зареєструвати право власності на нього.

Допомога професійних юристів в розділі квартири на дві однокімнатні у Києві

Наша юридична компанія Приходько та Партнери спеціалізується на супроводі угод, які пов’язані з нерухомістю, в тому числі, з розділом квартири на дві та більше частин. Наші юристи мають великий досвід в супроводі навіть складних поділів об’єктів нерухомості. Юристи Приходько та Партнери з радістю проконсультують Вас з будь-якого питання. Ціна поділу квартир залежить від багатьох факторів, серед яких:

  • Наявність технічних можливостей для поділу.
  • Місце розташування нерухомості.
  • Наявність відповідної документації на об’єкт нерухомості.

Для розрахунку вартості послуг юриста з розділу квартири на дві однокімнатні у Києві заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
drobotova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-90

Спеціалізується на реєстрації нерухомості, розв‘язання різноманітних питань пов‘язаних з введенням в експлуатацію, реконструкцією, переплануванням, об‘єднанням, поділом об‘єктів нерухомості. Земельних питань, укладання угод з нерухомістю.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація