Рапорт на оздоровчі ЗСУ

"Ми намагаємось вирішувати проблеми клієнтів краще, ніж вони можуть очікувати".

Козян Тетяна Віталіївна
E-mail
kozyan@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-51

Спеціалізується на військовому праві: оскарження ВЛК, написання рапортів, написання заяв про відстрочку

Зв'язатися зараз

Рапорт на оздоровчі ЗСУ

Час прочитання: 3 хв.

Оздоровчі виплати військовим можуть надаватися за різних обставин. Наприклад, це може бути допомога на оздоровлення військовослужбовцям, які звільнені з військової служби та мали право на подібну виплату, котру вони не отримали упродовж року. Підставою для виплати є наказ командира частини, згідно з яким військовослужбовець виключається зі списків особового складу. В цьому ж наказі оголошується про виплату. Окрім того, така допомога щороку передбачена військовим, які зараз служать. Вона може бути як із вибуттям у відпустку, так і без вибуття. Для її отримання потрібно написати відповідний рапорт.

Рапорт на оздоровчі ЗСУ - money hand1Як отримати оздоровчі ЗСУ?

Грошова допомога на оздоровлення військовим стосується тих, хто на даний час перебуває не на строковій службі. Її можуть отримати ті військовослужбовці, котрі здобули право на щорічну основну відпустку. У такому разі допомога на оздоровлення дорівнює місячному грошовому забезпеченню. Така допомога зазвичай має місце тоді, коли військовий вибуває у згадану відпустку або використовує її другу частину. Вона виплачується на підставі наказу командира, в якому він вказує всю суму цієї допомоги.

Якщо ж військовий вирішує не скористатися своїм правом на відпустку, коли має на нього право, він пише рапорт на виплату оздоровчих без вибуття у відпустку, про який вже вище йшлося.

Допомога юриста – запорука ефективного вирішення питання!

Буває багато випадків, коли виплату на оздоровлення складно отримати навіть за наявності підстав. Приміром, це ситуації, коли проходити службу в ЗСУ прибули військові з правоохоронних органів та інших військових формувань та не отримали таку виплату за попереднім місцем служби. Це саме стосується тих, хто був призваний з бюджетних організацій.

 

Рапорт на оздоровчі ЗСУ - urb 9912 1 2

Рапорт на оздоровчі ЗСУ - team informationЩо впливає на розмір виплат на оздоровлення?

Факторами, які впливають на розмір таких виплат, є:

  • посадовий оклад;
  • надбавки, пов’язані з вислугою років;
  • оклад за званням;
  • щомісячні види додаткового забезпечення, котрі військовий отримує у відповідності до своєї посади.

Таким чином, законодавці ретельно врегулювали питання виплати військовослужбовцям оздоровчих виплат.

 

Рапорт на оздоровчі ЗСУ - edit pageЯким є порядок подання рапорту?

Рапорт на виплату оздоровчих складається у двох примірниках. Він подається вищестоящому командиру. Один з примірників ви залишаєте собі після того, як на ньому була зазначена дата реєстрації рапорту та підпис уповноваженої особи, котра його прийняла.

Від того, наскільки грамотно складено рапорт, великою мірою залежить те, яким буде результат його розгляду. Фахівці юридичної компанії «Приходько та партнери» допоможуть скласти рапорт так, щоб підстави для бажаного реагування на нього були викладені максимально переконливо із посиланням на відповідні норми чинного законодавства.

Також ми готові не лише зорієнтувати вас у тому, як правильно діяти, а й здійснити представництво ваших інтересів на різних етапах взаємодії з посадовими особами. Запити, пов’язані з військовими справами, є одними з ключових на сьогодні, з огляду на реалії воєнного стану.

Ми дбаємо про те, аби наші клієнти почувалися максимально захищеними у правовій площині та знали, що мають підтримку хороших фахівців. Заповніть форму нижче і наш юрист з Вами зв’яжеться для вивчення Вашої ситуації та первинної консультації з Вашого питання.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація