Рапорт на лікування військовослужбовця

"Arma potentius aequum - справедливість сильніше зброї".

Тернова Діана Ігорівна
E-mail
ternova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-42-08

Юрист практики військового права та перерахунку військових пенсій. Спеціалізується на питаннях мобілізації, а саме надання консультацій, оформлення відстрочки від мобілізації, питання проходження ВЛК. Допомога військовослужбовцям, написання рапортів, супровід по звільненню з війської служби, оскарження висновку ВЛК і т. д.

Зв'язатися зараз

Рапорт на лікування військовослужбовця

Час прочитання: 2 хв.

На жаль, під час проходження військової служби трапляються випадки, коли здоров’я військовослужбовця погіршується або загостюються певні хронічні хвороби та він потребує відповідного лікування.

В такому випадку, військовослужбовець має право звернутися із відповідним рапортом – «рапорт на лікування».

 

Що має бути вказане у рапорті?

Зазначимо загальні кроки, які можуть допомогти вам скласти такий рапорт:

  • Зазначте особисті дані: Почніть зі своїх особистих даних, таких як ім'я, звання, посада та інші ідентифікаційні дані.
  • Опишіть проблему: Чітко викладіть причину написання рапорту - ваші симптоми, травми або стан, який потребує медичної уваги.
  • Назвіть медичні заходи: Опишіть будь-які медичні процедури або лікування, які вже отримуєте або які вам рекомендовано.
  • Висловіть свої обгрунтування: Поясніть, чому ви вважаєте, що потребуєте лікування, і чому це може вплинути на вашу придатність до служби.
  • Підпишіть і датуйте: Підпишіть рапорт та вкажіть дату.

Нагадаємо, що рапорт на лікування краще писати точно і об'єктивно, зазначаючи лише факти та власні відчуття щодо вашого стану здоров'я. Написати краще два рапорти, один з яких ви здаєте, інший – з відміткою про реєстрацію залишаєте собі.

Якщо необхідність у лікуванні впливає на можливість виконання військових обов'язків, військовослужбовець повинен повідомити своє військове керівництво про свій стан здоров'я та придатність до служби.

Чи може військовослужбовець звернутися за лікуванням в конкретний медичний заклад?

Також, якщо у межах військової частини де військовослужбовець проходить  службу неможливо  надати необхідне належне лікування, він може звернутися із проханням проходити медичне лікування саме в конкретному медичному закладі. У разі відсутності відповідних відділень або спеціального медичного обладнання, допомога може надаватися державними або комунальними закладами охорони здоров’я.

Чи можливе лікування в приватному медичному закладі?

Більше того, військовослужбовці, що отримали поранення можуть проходити лікування у приватних медичних закладах, але за умови, що командир військової частини погодив та якщо приватний медичний заклад надає послуги безоплатно.

 

Одним із головних нюансів є те, що військовослужбовець повинен повідомити своє командування про те, де знаходиться на лікуванні, до того моменту, коли він буде виписаний з медичного закладу.

Якщо ви не знаєте як правильно викласти всі обставини в рапорті, ви можете скористатися допомогою військового юриста. Юрист на підставі ваших обставин та документів сформує індивідуальний рапорт на лікування задля ефективного прийняття рішення по вам.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація