«Команда експертів на вашому боці!»
Старший юрист
Експерт в галузі кримінального права. Спеціалізується на злочинах у сфері корупції, хабарах, військової діяльності, злочинах у фінансовому секторі та злочинах проти основ національної безпеки. Супроводження в Європейському суді з прав людини та питаннях міжнародного розшуку.
Письмова відмова у перетині кордону – що робити?
Процес перетину кордону під час воєнного стану є досить важким та може призвести до виникнення проблемних питань та незручностей. Частим явищем, особливо зараз, є прийняття рішення прикордонниками про відмову в виїзді за кордон. У таких надзвичайних обставинах рекомендації щодо подальших дій стають ще більш актуальними. Юридична компанія «Приходько та партнери» пропонує комплексну підтримку в подібних ситуаціях. Наш досвід та знання допоможуть знайти оптимальне рішення та захистити ваші інтереси.
Які законні підстави у відмові перетину кордону під час воєнного стану?
- Неповний пакет документів.
- Нелегальний спосіб виїзду за кордон.
- Немає законних підстав для виїзду за кордон.
- Міграційні обмеження.
- Неправильно оформлені/підроблені документи тощо.
Вимоги до відмови у виїзді за кордон
- Рішення має бути у письмовій формі.
- Рішення складається у 2 копіях, кожну з яких підписує особа, якій відмовлено у виїзді.
- Одна копія видається особі, якій відмовлено в виїзді за кордон.
- Рішення має включати: дату прийняття рішення; назву пункту пропуску; особисті дані особи, якій відмовлено у перетині; контактні дані працівника, який прийняв рішення про відмову, та керівника прикордонний служби, до якого можна оскаржити цю відмову.
- Відмова набирає чинності одразу після прийняття.
- Прийняте рішення доповідається керівнику прикордонної служби.
- У випадку відмови від підписання рішення, працівником ДПС складається акт.
Що робити, у випадку відмови у перетині кордону?
- З'ясуйте причину відмови. Зазвичай у документі, що підтверджує відмову, вказується причина. Це може бути відсутність необхідних документів, підозра у підробці документів тощо.
- Попросіть пояснення. Якщо причина відмови не є зрозумілою, зверніться до прикордонників з проханням детальніше пояснити причину відмови.
- Збережіть усі документи, що стосуються відмови у перетині кордону. Вони є необхідними при оскарженні рішення в адміністративному чи судовому порядку.
- Зверніться до адвоката. Якщо ви вважаєте, що була неправомірна відмова у перетині кордону, радимо скористатися допомогою юристів, які спеціалізуються на оскарженні даного рішення.
- Напишіть скаргу на рішення прикордонника. Особа може оскаржити відмову до ДПС вищого рівня, написавши скаргу відповідно до вимог ЗУ «Про звернення громадян»
- Подайте позов до суду щодо оскарження відмови. Зібравши всі документи, особа може подати позовну заяву до суду з метою скасування рішення про відмову у виїзді за кордон.
Важливо! Якщо Ви отримуєте відмову в перетині кордону, вона обов'язково має бути в письмовому вигляді, а не в усному. Це є необхідним також у разі її оскарження в відповідні органи.
Чим можемо допомогти?
- Правова консультація та аналіз документів. Юрист компанії «Приходько та партнери» допоможе розібратися у причині відмови та пояснить найперспективніші шляхи вирішення ситуації, здійснивши детальний аналіз наявних документів
- Оскарження рішення в адміністративному та судовому порядку. Наш юрист надасть вам професійну допомогу у підготовці всіх необхідних документів для оскарження рішення. Це включає аналіз письмової відмови та інших відомостей про вашу справу, складання заяви або апеляційної скарги та підготовку всієї необхідної документації.
- Представництво інтересів в суді. Наш юрист підготує необхідні документи, докази та свідчення для судового розгляду.
Звернення до кваліфікованого юриста у випадку відмови у перетині кордону може значно збільшити ваші шанси на успіх і забезпечити захист ваших прав та інтересів. У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості послуг адвоката заповніть форму нижче.
Розрахувати вартість допомоги:
1 питання
Вашою справою займалися інші юристи?
2 питання
Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?
3 питання
Юридична допомога Вам потрібна терміново?
Старший юрист
Експерт в галузі кримінального права. Спеціалізується на злочинах у сфері корупції, хабарах, військової діяльності, злочинах у фінансовому секторі та злочинах проти основ національної безпеки. Супроводження в Європейському суді з прав людини та питаннях міжнародного розшуку.
Кейси по темі статті:
Інші статті по цій темі:
передзвонимо
протягом дня