Продовження посвідки на тимчасове проживання під час війни
E-mail
lavrenchuk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-41-44

Юрист, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

Продовження посвідки на тимчасове проживання під час війни

Час прочитання: 3 хв.

Посвідка на тимчасове проживання в Україні видається на 1 рік. Однак тут можуть бути різні нюанси стосовно термінів у залежності від того, хто саме її оформлює. Якщо йдеться про студента, то йому посвідка видається на увесь термін навчання. Коли ж ми говоримо про іноземця, який приїхав до України працювати, то посвідка діятиме упродовж терміну, на який передбачається його робота.

Якщо вас цікавить це та інші питання з міграційного права, ви можете звернутися до юристів адвокатського бюро «Приходько та партнери». Згадана галузь юриспруденції належить до фокусу практики нашої команди, тому ви можете отримати якісну допомогу та супровід у взаємодії з Державною міграційною службою.

Отримати консультацію юриста щодо тимчасової посвідки на проживання

Що потрібно, аби продовжити посвідку?

Посвідка видається та продовжується іноземцям, які легально перебувають на території України. Якщо іноземець бажає продовжити посвідку на тимчасове проживання, то не пізніше ніж за 15 робочих днів до завершення її терміну дії, потрібно звернутися до ДМС та написати заяву на продовження посвідки.

Дуже важливо враховувати те, за якою підставою була оформлена посвідка. Це дасть можливість завчасно підготуватися до того, щоб разом з заявою додати необхідні документи. Наприклад, якщо це була посвідка на підставі працевлаштування в Україні, то спочатку вам треба запустити процес продовження дозволу на працю, аби документально підтвердити, чому потрібне продовження посвідки.

Які ще аспекти треба знати?

Якщо особу, яка мала посвідку до закінчення навчання, відрахували з університету, то дозвіл на проживання в Україні не продовжується. Це саме стосується випадків розлучення, коли посвідка була оформлена на підставі шлюбу з громадянином України.

Для громадян тих держав, котрим передбачено для оформлення посвідки відкриття візи D, не потрібно спеціально виїздити за кордон і відкривати візу в посольстві чи консульстві. Якщо особа звертається з метою продовження посвідки у встановлений законодавством термін, достатньо буде просто пред’явити дійну посвідку.

Однак, якщо строк (до 15 робочих днів до закінчення терміну дії посвідки) закінчився, а особа не встигла звернутися, тоді доведеться вирушати за кордон та оформлювати візу Д. Тож, аби не мати таких зайвих клопотів та не бути змушеними робити низку складних дій, без яких можна було б обійтися, варто вчасно звертатися до юристів, котрі займаються супроводом таких справ. Це значно полегшить вашу взаємодію з Державною міграційною службою.

Розрахувати вартість допомоги юриста у продовженні посвідки на тимчасове проживання

Які документи потрібні для продовження посвідки?

Аби продовжити посвідку, потрібні наступні документи:

  • закордонний паспорт;
  • дійсна посвідка на проживання;
  • довідка про місце реєстрації;
  • документи, якими підтверджуються підстави для отримання посвідки;
  • медична страховка.

Коли ви звертаєтеся за підтримкою до професійних знавців міграційного права, це суттєво полегшує продовження посвідки на тимчасове проживання під час війни. Саме такі експерти є у команді адвокатського бюро «Приходько та партнери»!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
lavrenchuk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-41-44

Юрист, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5.0

Кількість оцінок:

13

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація