ПРИЙНЯТТЯ ДО ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ

"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

ПРИЙНЯТТЯ ДО ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ

Час прочитання: 2 хв.

Поки численна кількість громадян України виїжджає за кордон, тисячі іноземців та осіб без громадянства проходять кола бюрократичного пекла для прийняття до громадянства України у вигляді ід картки.

Адже, після отримання ід карки, тобто набуття громадянства України, іноземець набуває весь спектр прав і обов’язків громадянина України.

Згідно ст. 9 Закону України «Про громадянство»

Іноземець або  особа  без  громадянства  можуть  бути  за  їх клопотаннями прийняті до громадянства України.

Умовами прийняття до громадянства України є:  1)     визнання і дотримання конституції України,   2)  подання    декларації    про    відсутність    іноземного  громадянства   (для   осіб   без  громадянства)  або  зобов'язання  припинити іноземне громадянство (для іноземців).  3) безперервне проживання на законних підставах на  території України протягом останніх п'яти років:

4)    отримання  дозволу на імміграцію.

5)    володіння державною  мовою  або  її  розуміння  в  обсязі, достатньому для спілкування.  Ця умова не поширюється на осіб, які мають певні фізичні вади (сліпі, глухі, німі);  6)    наявність  законних  джерел   існування.   Ця   умова   не поширюється  на  осіб,  яким  надано  статус біженця в Україні або притулок в Україні.

Порядок звернення

Заяву про прийняття в громадяни України подають на ім'я президента.

Із заявою слід звернутися в управління (відділ) міграційної служби в районі, районі у місті, місті обласного,  за місцем проживання в Україні. Якщо заявник мешкає за кордоном, йому треба звернутися в дипломатичне представництво або консульську установу України в країні перебування.

Порядок розгляду заяви

Заяви про прийняття до громадянства України спочатку перевіряють управління міграційної служби, потім протягом двох тижнів передають у Головне управління міграційної служби в м. Києві. Звідти документи потрапляють в Державну міграційну службу, потім — у Комісію при Президентові України з питань громадянства.

Документи, подані через дипломатичні або консульські установи, передають спочатку в Міністерство закордонних справ, потім — у Комісію.

Якщо Комісія на своєму засіданні ухвалює рішення про задоволення заяви, це рішення разом з проектом Указу Президента передають останньому на підпис.

Датою набуття громадянства України є дата видання відповідного Указу Президента України.

Термін розгляду-  не більше 1 рік

Прийняття до громадянства України-досить складний та тривалий процес, включає в себе підготовку і збір всіх необхідних документів, подачу і отримання результату.

Звернувшись в нашу компанію, клієнт отримає можливість уникнення складного і кропіткого збору необхідних документів, також подачу без будь-яких черг і отримання позитивного результату у вигляді-указу Президента України саме для вас.

Тому якщо у вас є підстави для прийняття громадянства звертайтесь до наших спеціалістів, які проконсультують вас з даного питання.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація