"Є тільки один єдиний спосіб дізнатися про недоліки реклами - запитати у клієнта. Це істина в останній інстанції."

Новіков Владислав Вікторович
E-mail
marketing@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Спеціаліст у сфері інтернет-маркетингу, реклами, контенту

Зв'язатися зараз

ПРИХОДЬКО А.А. ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ В ОБГОВОРЕННІ РЕФОРМУВАННЯ ВИБОРЧОГО ПРАВА УКРАЇНИ

28 листопада 2017 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на базі кафедри конституційного права відбувся міжкафедральний семінар, на якому було обговорено проект модельної програми навчального курсу «Виборче право» для студентів магістеріуму вищих навчальних закладів за галуззю 081 «Право».

Даний захід проводився спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Інститут виборчого права» за підтримки Ради Європи в рамках Плану дій для України на 2015- 2017 роки та проекту Ради Європи «Реформа виборчої практики в Україні».

 
Метою заходу було обговорення та уніфікація існуючих методологій виборчого права та розвиток доктрини виборчого права в Україні з урахуванням європейських виборчих стандартів та належних практик.
 
У семінарі прийняли участь представники науки, зокрема науковці з Київського національного університету імені Бориса Грінченка, Національного авіаційного університету, Національного університету «Одеська юридична академія», Київського національного торговельно-економічного університету, американські експерти професор Веббер та професор Андерсон Атмосфера, а також адвокати та юристи-практики.
 
В обговоренні взяли участь, зокрема:
– співавтор проекту Марцеляк А.В. Зав. кафедри конституційного права КНУ імені Тараса Шевченка професором;
– співавтор проекту Ключковським Ю.Б. доцент, народний депутат України;
– співавтор проекту Стецюк П.Б. доцент, суддя Конституційного Суду України.
 
Керуючий партнер “PRIKHODKO&PARTNERS” Приходько Андрій Анатолійович акцентував увагу на практичних аспектах діяльності виборчих комісій, регулюванні діяльності політичних партій, механізмі забезпечення конституційних прав громадян тощо. Особливу увагу звернув на елементи судового захисту порушених конституційних прав суб’єктів виборчого права та правовому механіізмі притягнення до конституційної та іншої правової відповідальності за порушення законодавства.
[su_custom_gallery source=”media: 2795,2796,2797″ width=”835″ height=”600″]
20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація