Представництво інтересів в суді

"Ми захистимо недоторканність Вашої честі, гідності, ділової репутації та інтелектуальної власності."

Ан Ірина Миколаївна

Керівник практики господарського та цивільного права

E-mail
an@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70 +38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз

Представництво інтересів в суді

Час прочитання: 3 хв.

Аби представництво клієнтських інтересів у суді було дійсно максимально якісним, воно вимагає того, щоб представник відмінно орієнтувався у нормах чинного законодавства – як предметного, так і процесуального. Для тих, хто шукає саме таких юристів, є гарна нагода скористатися послугами адвокатського бюро «Приходько та партнери». У нас працюють професіонали, котрі знають та люблять свою справу, щодня набуваючи у ній нового досвіду та шліфуючи власну майстерність. Саме така мотивація та ставлення до обраного фаху дає нагоду щоразу досягати результатів, які цінують клієнти.

Чи можна обійтися без підтримки адвоката?

Таке питання часто задають люди, котрі звикли завжди орієнтуватися на свої сили. Однак важливо розуміти, що у сферах, котрі потребують наявності та вміння застосовувати вузькоспеціалізовані знання, найкращим варіантом стає делегування цієї частини роботи фахівцям.

 

Як людина без знань у стоматології не може самостійно вилікувати зуби, а людина без знань у сантехніці – відремонтувати труби, так і людина без знань у юриспруденції не захистить свої інтереси належним чином. Особливо це стосується ситуацій, де друга сторона має надійний та професійний захист, з яким потрібно конкурувати на належному рівні, аби виграти справу. А ще вагомо розуміти, що винятково у малозначних справах і трудових спорах допускається представництво з боку не-адвоката.

На якому етапі варто залучати адвоката?

Хороший адвокат на будь-якому етапі розгляду справи може значно змінити подальший результат так, аби це у більшій мірі відповідало інтересам його клієнта. Разом з тим, потрібно розуміти певні об’єктивні обмеження, з якими стикається фахівець тоді, коли його залучили не від початку.

Чим раніше ви звертаєтеся за якісною юридичною підтримкою, тим краще. Коли юрист супроводжує вашу справу від початку, він вибудовує цілісну стратегію представництва інтересів, планує кожен крок та ретельно прораховує ризики, а не просто бере точкову участь у супроводі. Це дає нагоду аналізувати хід подій та прогнозувати їх з позиції системного мислення, а не лише фрагментарно впливати на справу. Тому, якщо ви дійсно орієнтовані на результат, залучайте фахового правознавця до захисту своїх інтересів якомога раніше. Це допоможе від початку діяти правильно, а не виправляти згодом помилки, витрачаючи на це зайвий час, сили та нерви.

Чим ми будемо корисними для Вас?

Аби представляти інтереси особи в суді максимально ефективно, для цього варто знати законодавство на належному рівні. Тому є доцільність у тому, аби звертатися за такою допомогою до людей, які дійсно розуміються в чинній нормативно-правовій базі та можуть якісно допомогти клієнтам. Наша команда є саме таким колективом юристів з великим досвідом, котрі добре розуміють сферу, в якій працюють.

 

Ми постійно проводимо моніторинг змін законодавства в усіх галузях, які належать до нашого фокусу практики. А ще – регулярно маємо запити на те, аби представляти клієнтські інтереси в суді. Тож це дає можливість завжди бути в курсі актуальних юридичних новин, змін та тенденцій.

Звертайтесь – і ми застосуємо усі необхідні знання й досвід, аби представництво Ваших інтересів у судовій інстанції справді було якісним. Заповніть форму на нашому сайті і наш адвокат Вам зателефонує для уточнення деталей та аналізу Вашої ситуації.

 

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація