Представництво інтересів замовника перед контролюючими органами

«Захищаємо ваші інтереси знаннями і досвідом.»

Зал Дмитро Олександрович
E-mail
zal@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-70

Спеціалізується на захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, супроводженні тендерів, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз

Представництво інтересів замовника перед контролюючими органами

Час прочитання: 3 хв.

Під час проведення публічних закупівель на практиці нерідко виникають різні проблеми та суперечності щодо тендерів, адже кожна сторона може вважати свою позицію вірною та не брати до уваги доводів інших учасників цього процесу. Це все створює ту ситуацію, де замовнику публічних закупівель необхідно захищати власні інтереси перед контролюючими органами влади та учасниками публічних закупівель. В чому і вбачається актуальність обраної тематики на сьогодні. Юридична компанія “Приходько та партнери” надає клієнтам фірми послуги щодо повного представництва їх законних інтересів у всіх державних та контролюючих органах влади. 

Що таке представництво?

Під представництвом за українським законодавством слід розуміти  - правовідношення, в якому одна сторона (представник) зобов'язана або має право захищати законні інтереси та вчиняти правочини від імені другої сторони, яку вона представляє. 

Найрозповсюдженішим його видом є представництво за довіреністю. Особливістю даного представництва є те, що особа отримує письмовий документ (довіреність), який і надає їй право представляти та захищати інтереси іншого громадянина перед третіми особами. Вона буває трьох видів: 

  • разова - уповноважує на вчинення однієї юридичної дії;
  • спеціальна - уповноважує на вчинення необмеженої кількості однорідних правочинів чи юридичних дій;
  • загальна (генеральна) - уповноважує представника на вчинення широкого кола різних правочинів чи інших юридичних дій. 

Як правило строк довіреності зазначається у самому виданому документі, а її форма визначається залежно від виду вчиненого правочину чи юридичної дії. 

Важливо! Якщо вам потрібно скласти юридично правильно довіреність, то юристи із адвокатського бюро “Приходько та партнери” допоможуть реалізувати дане питання на практиці. 

Чим може бути корисним звернення саме до нашої компанії?

Адвокатське бюро “Приходько та партнери” професійно займається наданням юридичних послуг щодо представництва інтересів замовників перед контролюючими органами влади. Це проявляється в тому, що в першу чергу наші адвокати детально вивчають проблематику правових відносин, що утворились на практиці. Далі йде обговорення із клієнтом компанії стратегії його захисту. Потім ми формуємо правову позицію по справі та збираємо доказову базу, яка буде підкріплювати наші аргументи. Останнім етапом є комунікація із контролюючими органами влади для обговорення всіх питань та пропозицій по справі. 

Також, при необхідності ми дізнаємося про причини виникнення будь-яких проблем і, відповідно, про можливості прискорення досягнення результату на практиці, а також звертаємо увагу на правосуб’єктність контролюючого органу та правові підстави для ухвалення певних юридичних рішень.

Крім цього, варто зазначити, що адвокатське бюро “Приходько та партнери” здійснює представництво інтересів замовника не тільки перед контролюючими органами влади, а і в інших організаціях, а саме:

  • судових органах влади різних інстанцій;
  • правоохоронних органах влади (Національної поліції, Служби безпеки, Прокуратури, Національного антикорупційного бюро України тощо);
  • органах місцевого самоврядування та державної влади;
  • органах юстиції, виконавчої служби;
  • при врегулюванні конфлікту за допомогою медіації. 

Таким чином, звернення адвокатського бюро “Приходько та партнери” гарантує не тільки отримання якісної юридичної допомоги, а і захист всіх прав та законних інтересів замовника у сфері публічних закупівель. Крім цього, наших адвокатів завжди хвилює успіх кожної справи, а тому ми працюємо тільки на досягнення результату по ній. Не зволікайте та звертайтесь!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація