Правова допомога військовослужбовцям

"Arma potentius aequum - справедливість сильніше зброї".

Тернова Діана Ігорівна
E-mail
ternova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-42-08

Юрист практики військового права та перерахунку військових пенсій. Спеціалізується на питаннях мобілізації, а саме надання консультацій, оформлення відстрочки від мобілізації, питання проходження ВЛК. Допомога військовослужбовцям, написання рапортів, супровід по звільненню з війської служби, оскарження висновку ВЛК і т. д.

Зв'язатися зараз

Правова допомога військовослужбовцям

Час прочитання: 3 хв.

Права та обов'язки військовослужбовців регулюються Законом України "Про військовий обов'язок і військову службу" та іншими нормативно-правовими актами. Військовослужбовці мають ряд прав, які є гарантіями їхнього соціального захисту. У разі порушення прав та інтересів військовослужбовець може звернутися за правовою допомогою до фахівця.

Консультація військового юриста

Консультації з правових питань, пов'язаних з військовою службою, є важливим етапом отримання правової допомоги. Консультація дозволяє військовослужбовцю отримати необхідну інформацію про свої права та обов'язки, а також про порядок їх реалізації. У нас є просто консультації і відповідно супровід по справі.

 

Супровід по справі

Супровід по справі передбачає надання повного спектру правових послуг, необхідних для вирішення конкретного питання. Це може включати в себе такі послуги, як:

 • Оскарження рішень ВЛК в досудовому і судовому порядку;
 • Допомога у отриманні направлення на ВЛК;
 • Допомога у зверненні з рапортами;
 • Допомога у звільненні з військової служби в досудовому і судовому порядку;
 • Направлення адвокатських запитів на витребування інформації та документів.

Оскарження рішень ВЛК

Рішення ВЛК можуть бути оскаржені в досудовому і судовому порядку. Оскарження в досудовому порядку здійснюється шляхом подання скарги до вищого військово-лікарського закладу. Оскарження в судовому порядку здійснюється шляхом подання позову до суду.

 • Допомога в отриманні направлення на ВЛК

У разі якщо військовослужбовець вважає, що його стан здоров'я не відповідає умовам проходження військової служби, він може звернутися до військово-лікарської комісії з проханням про направлення на медичну експертизу. Юристи можуть надати допомогу у складанні заяви про направлення на ВЛК, а також у зверненні з даною заявою до відповідних органів.

 • Допомога у зверненні з рапортами

Військовослужбовець має право звертатися з рапортами до своїх командирів. Юристи можуть надати допомогу у складанні рапортів, а також у зверненні з ними до відповідних органів.

 • Допомога у звільненні з військової служби

Військовослужбовець має право бути звільненим з військової служби з підстав, передбачених законом. Юристи можуть надати допомогу у звільненні з військової служби в досудовому порядку, шляхом подання скарг та адвокатських запитів. У разі необхідності, юристи можуть надати допомогу у звільненні з військової служби в судовому порядку.

Адвокатські запити

Адвокатські запити можуть бути направлені до будь-яких органів, установ або організацій, у тому числі до військових органів. Юристи можуть надати допомогу у складанні та направленні адвокатських запитів.

Загалом, правова допомога військовослужбовцям є важливою гарантією захисту їхніх прав та інтересів. Юрист, маючи досвід та відповідну кваліфікацію, добре орієнтується в законодавстві, тих чи інших нормативно-правових актах, може надати допомогу у вирішенні широкого спектру правових питань, пов'язаних з військовою службою.

 

Правова допомога може бути особливо важливою для військовослужбовців, які зіткнулися з такими проблемами, як:

 • Проблеми зі станом здоров'я;
 • Дисциплінарні порушення;
 • Отримання виплат при звільненні з військової служби;
 • Отримання виплат при пораненні;
 • Неправомірні дії командирів або інших військовослужбовців і т.д.

У таких випадках своєчасна правова допомога може допомогти військовослужбовцю захистити свої права та інтереси, а також уникнути негативних наслідків. Щоб отримати консультацію або допомогу юриста з військового права - заповніть форму на нашому сайті і наш юрист Вам зателефонує найближчим часом.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація