Позовна заява про перерахунок військової пенсії

"Аmаt victoria curam – перемога любить старанність".

Колганов Іван Володимирович

Керівник практики військового права

E-mail
kolhanov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-09

Спеціалізується на адміністративному праві, перерахунку пенсій для колишніх міліціонерів та військовослужбовців, у тому числі (СБУ, НГУ, ДСНС, ДПСУ, СЗР), спеціаліст з військового права.

Зв'язатися зараз

Позовна заява про перерахунок військової пенсії

Час прочитання: 2 хв.

До АБ “Приходько та партнери” за допомогою у перерахунку військової пенсії звернувся Олексій Сергійович. Пенсіонер був звільнений з військової служби з посади заступника начальника центру забезпечення службової діяльності МО та ГШ ЗСУ.

До 2018 року Позивачу нараховувалася пенсія виходячи із наступних складових грошового забезпечення для обчислення пенсії:

  • посадового окладу;
  • окладу за військове звання;
  • надбавки за вислугу років;
  • додаткових видів грошового забезпечення.

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області у 2018 році зробило перерахунок пенсії клієнту на підставі Довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсій станом на 01.03.2018, відповідно до постанови КМУ від 21.02.2018 № 103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб» і не врахувало додаткових видів грошового забезпечення при обчисленні пенсії.

 

На заяву пенсіонера Полтавський ОТЦК та СП підготував довідку про розмір грошового забезпечення станом на 05.03.2019 від 17.07.2021 № 9/1/3836/фп76051 за аналогічною посадою (на день звільнення), яку займав Олексій Сергійович із зазначенням щомісячних додаткових видів грошового забезпечення.

Позовна заява про перерахунок військової пенсії - ukr

Проте Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області відмовилось здійснити перерахунок пенсії на підставі виданої Полтавським ОТЦК та СП довідки про розмір грошового забезпечення із урахуванням додаткових видів грошового забезпечення.

Рішенням Полтавського окружного адміністративного суду від 11 листопада 2021 року по справі № 440/11068/21 зобов’язано Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області провести перерахунок та виплату пенсії Олексію Сергійовичу на підставі довідки Полтавського ОТЦК та СП від 17.07.2021 № 9/1/3836/фп76051 з урахуванням щомісячних додаткових видів грошового забезпечення, починаючи з 01 квітня 2019 року, з урахуванням виплачених сум.

 
З січня 2022 ГУ ПФУ в Полтавській області зробило перерахунок пенсії Олексію Сергійовичу на підставі рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 11 листопада 2021 року по справі №440/11068/21. Перерахований розмір пенсії Олексія Сергійовича з січня 2022 року складає 19340 грн.

Можна дійти висновку, що пенсія нашого клієнта збільшилася більш ніж у 2 рази. Практика успішних справ АБ “Приходько та партнери” з перерахунку військової пенсії складає 100%, що є гарантією успішності нашої компанії. Тому, не гайте часу звертайтесь до наших юристів, допоможемо перерахувати вашу пенсію. Щоб отримати консультацію юриста або замовити написання позовної заяви про перерахунок пенсії силових структур – заповніть форму на нашому сайті та наш юрист зателефонує Вам.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація