Позовна заява про перерахунок пенсії працівникам міліції

"Кожна людина має моральну нагоду захищати свої права".

Чмона Альона Олександрівна
E-mail
chmona@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-31

Експерт в галузі цивільних пенсій, перерахунку пенсій силових структур та військового права.

Зв'язатися зараз

Позовна заява про перерахунок пенсії працівникам міліції

Час прочитання: 3 хв.

Перерахунок пенсій для працівників міліції є важливим запитом, з яким до нас нерідко звертаються клієнти. Дійсно, команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» спеціалізується, у тому числі, на питаннях з галузі пенсійного права. Ми добре знаємо зсередини проблему, коли Пенсійний фонд відмовляється належним чином перерахувати пенсію. Разом з тим, ми володіємо ефективним алгоритмом, який допомагає нашим клієнтам в ефективному вирішенні їх проблем. Цей алгоритм напрацьовано упродовж тривалої роботи, постійного моніторингу законодавчих оновлень та вдосконалення практики представництва клієнтських інтересів у взаємодії з державними органами та в суді.

Позовна заява про перерахунок пенсії працівникам міліції - judgmentЯке законодавство регулює перерахунок пенсії міліціонерам?

Актуальною в цьому випадку є Постанова «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб». Документ датований 21 лютого 2018 року та має номер 103. На сьогодні пункти 1-3 виключені з цієї Постанови.

 

Перерахунок пенсій для осіб начальницького і рядового складу органів міліції на підставі 3-го пункту Постанови проводиться у відповідності до довідок про розміри грошового забезпечення. Їх видає МВС, а тоді їх потрібно подати до ПФ.

Прикметним у цій темі є Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 14.05.2019 у справі № 826/12704/18. Пенсіонер подав до суду позовну заяву, зокрема, на Кабінет Міністрів України, в якій виразив незгоду з пунктом 3 Постанови № 103. Згаданий пункт вів до того, що після перерахунку пенсії пенсіонер недоотримував би частину пенсії, яка йому належить, тобто – звужувався обсяг існуючих прав осіб, на яких поширюється дія нормативно-правового акта. А таке звуження обсягу прав і свобод, згідно з чинним законодавством, не допускається. Відтак пенсіонеру вдалося відстояти себе.

Отож, скасування пункту 3 залишено без змін постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 19.11.2019. Тому з 19.11.2019 виникли підстави для перерахунку пенсій.

Позовна заява про перерахунок пенсії працівникам міліції - urb 9889 2

Позовна заява про перерахунок пенсії працівникам міліції - audit test 1Якою є процедура перерахунку пенсії?

Якщо говорити про особливості процедури перерахунку, то вона є наступною:

  • Спочатку потрібно звернутися за вже згадуваною довідкою. До МВС звертаються пенсіонери міліції, звільнені з апарату. А до ДУ «ТМО МВС України по відповідній області» звертаються всі інші міліціонери.
  • Після цього на черзі необхідність у зверненні до ПФУ. Туди треба написати заяву, аби вам перерахували пенсію, враховуючи дані довідки, котра підтверджує розмір ГЗ.
  • Коли ви отримуєте відмову (а це – типова та розповсюджена ситуація), вона оскаржується в адміністративному суді. Щодо подання позовної заяви, то тут потрібно враховувати правила територіальної підсудності. Судовий збір становить 0,4% від того, що встановлено на початок року, коли подається заява. Деякі категорії осіб звільнені від його сплати. Про це ви можете більш детально дізнатися на наших консультаціях.

 

Команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» забезпечить вам якісний супровід у справах стосовно перерахунку пенсії для працівників міліції. Не варто втрачати нагоду отримувати пенсію того розміру, який дійсно гарантує законодавство, а не представники ПФ, котрі часто діють всупереч йому.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація