Пояснення до скарги на рішення комісії ДПС
E-mail
bychkov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-45

Спеціалізується на податковому праві, представництві інтересів перед контролюючими органами, представництві інтересів в рамках проведення заходів фінансового моніторингу.

Зв'язатися зараз

Пояснення до скарги на рішення комісії ДПС

Час прочитання: 2 хв.

Отримуючи рішення регіональної комісії податкової служби про відмову в реєстрації податкової накладної чи розрахунку коригувань суб’єкт господарювання зобов’язаний прийняти рішення про його оскарження виходячи з оцінки законності такого рішення. Визначившись, що рішення незаконне, наступним кроком потрібно визначитись зі способом оскарження: адміністративним чи судовим.

В інших статтях юристи та бухгалтери юридичної компанії «Приходько та партнери» неодноразово розглядали плюси і мінуси та надавали оцінку кожного зі способу оскарження. Тепер пропонуємо зачепити суто «технічне» питання адміністративного оскарження.

 

Чинний правовий порядок передбачає, що право підприємця на адміністративне оскарження реалізується шляхом подання скарги в електронній формі, засобами електронного зв’язку з дотриманням вимог законодавства електронного документообігу до органів Державної податкової служби і реєструється у день її надходження.

На практиці це означає, що суб’єкти господарської діяльності здійснюють подачу скарги шляхом її направлення до ДПС України через спеціалізовані програмні продукти або безпосередньо через Електронний кабінет платника податків.

Скарга подається шляхом заповнення форми F/J13132 та відповідним підписанням, яке здійснюється шляхом накладання електронного цифрового підпису уповноваженої особи (директора/головного бухгалтера) та печатки підприємства.

При цьому, як показує практика, сама по собі форма не містить достатнього місця для викладення усіх аргументів, якими б підприємство хотіло обґрунтувати незаконність регіонального рішення.

В такому випадку юристи податкової практики Адвокатського бюро «Приходько та партнери» радять формувати правову позицію у формі окремого документу, пояснень до скарги де і визначити повний перелік аргументів та юридичного обґрунтування незаконності прийнятого рішення на рівні комісії регіонального рівня.

До скарги на рішення про відмову в реєстрації податкової накладної та пояснень до скарги слід обов’язково долучити документи господарської діяльності підприємства, якими суб’єкт господарювання обґрунтовує свої доводи по скарзі та підтверджує обставини здійснення господарської операції.

Такий спосіб подачі скарги в рази підвищує Ваші шанси на отримання позитивного рішення та врешті прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної.

Звертаємо Вашу увагу що, скарга обов'язково повинна відповідати встановленим до неї вимогам та серед іншого містити назву суб'єкта господарювання, його код, реквізити оскаржуваного рішення, доводи незаконності оскаржуваного рішення та інформації щодо застосування процедури судового оскарження.

Адвокати та юристи практики податкового права адвокатського бюро «Приходько та партнери» мають позитивний досвід оскарження рішень регіональних комісій територіальних підрозділів ДПС про відмову в реєстрації податкових накладних.

 

Тому з нашого боку можемо запропонувати надати правову оцінку Вашої ситуації та взяти під свій контроль формування правової позиції та всю процедуру адміністративного оскарження.

Співробітники адвокатського бюро «Приходько та партнери» готові надати професійну правничу допомогу щодо подачі скарги на рішення про відмову в реєстрації податкових накладних. Заповніть форму на нашому сайті і ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація