Фото: Посвідка на проживання в Туреччині при купівлі нерухомості

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Посвідка на проживання в Туреччині при купівлі нерухомості

Час прочитання: 3 хв.

Понад мільйон карт, які є посвідкою на проживання в Туреччині, щороку видають іноземцям. Ще цей документ має назву Ikamet. Така посвідка дає нагоду вільно проживати і працювати в згаданій країні. Варто відзначити, що посвідки бувають постійними або тимчасовими (на термін до 1 року з потребою подальшого продовження). На кожен з цих видів посвідки можна подати заяву в онлайн-режимі. Загалом процедура займатиме кілька місяців – від 1 до 3. Допомогти в цьому питанні можуть юристи адвокатського бюро «Приходько та партнери», оскільки ми спеціалізуємося на запитах клієнтів у царині міграційного права та знаємо актуальні імміграційні програми держав, проживання в яких має велику затребуваність в українців.

 

У чому переваги посвідки на проживання в Туреччині?

Коли ви легально проживаєте в Туреччині, маючи нерухомість в цій країні, то маєте багато переваг. Зокрема серед них:

  • Можливості для бізнесу. Країна має оптимальне географічне розташування, завдяки якому турецькі підприємці ведуть успішний бізнес з партнерами як з європейських, так і з азіатських країн.
  • Доволі демократичні ціни. Попри те, що Туреччина є розвиненою туристичною країною, вона відома своїми лояльними цінами у різних секторах економіки, що дозволяє людям з середнім рівнем доходу почуватися достатньо впевнено та мати гарну якість життя.
  • Сприятливий клімат. Туреччина – чудова країна для відпочинку та проживання.

Окрім перелічених переваг, варто сказати про те, що отримати турецьке громадянство – достатньо просто. Для цього досить проживати у Туреччині протягом 5 років, маючи посвідку на постійне проживання.

Якщо ж особа купує в цій країні нерухомість на суму від 400 тисяч доларів, то в такому випадку взагалі можна отримати громадянство Туреччини протягом 6-8 місяців. До речі, інвестори можуть обирати для себе різні сфери інвестування – депозит в банківській установі, придбання облігацій або паїв інвестиційних фондів, інвестування в бізнес. Про це ми більш детально розповідаємо на своїх консультаціях.

А ті іноземці, які вже мають посвідку на проживання, отримують можливість купувати нерухомість в іпотеку. Таким чином, країна достатньо подбала про те, щоб створити привабливі умови для залучення платоспроможних іноземців, здатних ще більше посилити її економіку.

Що треба знати про документи, необхідні для посвідки?

Заявка іноземця на отримання Ikamet подається з наступним переліком супровідної документації:

  • оригіналом та копією свідоцтва про право власності на нерухомість;
  • паспортом, а також – його копією;
  • випискою з земельного кадастру, про яку варто подбати завчасно;
  • діючою медичною страховкою іноземця, який планує отримати посвідку на проживання.

 

Якщо ви хочете більш детально дізнатися про оформлення посвідки на проживання у Туреччині за придбання нерухомості, звертайтеся до юристів адвокатського бюро «Приходько та партнери». Ми зорієнтуємо вас у тому, якими є мінімальні суми вартості нерухомості, а також – у перспективах оформлення посвідки для членів сім’ї її власника. Наприклад, для неповнолітніх і повнолітніх дітей така перспектива на сьогодні є різною.

Тож звертайтеся. Команда юридичної компанії «Приходько та партнери» забезпечить вам якісну консультацію та юридичний супровід процедури оформлення посвідки на проживання у Туреччині.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація