E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Керівник практики міграційного права, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

ПОСВІДКА НА ПОСТІЙНЕ ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ (ПМЖ)

Посвідка на постійне проживання в Україні (ПМЖ) – одна з найбільш популярних і актуальних опцій в сфері міграційного права України. Фахівці нашої компанії оформили і успішно отримали близько ста ПМЖ за час існування.

Основна причина затребуваності отримання посвідки на постійне проживання в Україні є широкий спектр прав і можливостей, який він надає особам які мають постійне місце проживання в Україні. Перерахуємо лише невелику їх частину:

– Можливість і право іноземця постійно проживати на території України

– Відсутність будь-яких обмежень в плані виїзду-в’їзду на територію Україну

– Можливість мати ППЖ в Україні і не відмовлятися від свого громадянства

– Відсутність необхідності продовження

– Посвідка на постійне проживання видається безстроково і не вимагає продовження

– Можливість швидкого і простого оформлення громадянства України

– Можливість користуватися всіма правами громадянина України

На відміну від посвідки на тимчасове проживання (ПТЖ) яка видається строком на рік і вимагає щорічного продовження в органах міграційної служби, посвідка на постійне проживання (ППЖ) вимагає лише заміни фотографій у 25 і 45 років і не обмежена будь-якими строками. Важливим є і той факт, що посвідка на тимчасове проживання (ПТЖ) легко може бути анульована або не продовжена після закінчення року з моменту його отримання.

Також варто відзначити, що тимчасовий формат дозволу на проживання діє виключно один календарний рік і не має можливості витрачати дні виходячи з перебування в Україні.

Не меншою перевагою посвідки на постійне проживання (ППЖ) є і той факт, що її володар фактично прирівнюється в своїх правах до громадянина України і при цьому залишається громадянином своєї країни. Отримавши ППЖ ви можете легально працювати, вступати в шлюб і виїжджати за кордон без будь-яких обмежень. У вас більше не буде необхідності виїжджати і заїжджати на територію України кожні 90 днів і переживати щодо легального перебування в Україні.

Отримання ППЖ в Україні дає вам необмежену кількість можливостей в Україні з можливістю виїзду і перебування в країнах Євросоюзу.

Підстави і процес отримання ППЖ

Процес отримання посвідки на постійне проживання в Україні (ППЖ), як і більшість подібного роду процедур в Україні, є надмірно перевантаженим і бюрократизований. При спробі іноземця оформити його своїми силами, виникає безліч складнощів, починаючи від величезних черг і закінчуючи неадекватною поведінкою працівників міграційної служби. Що в свою чергу може призвести до відмов і заборон на подачу документів терміном на рік.

Фахівці нашої компанії мають прямі зв’язки в міграційній службі і допоможуть вам отримати посвідку на постійне проживання в Україні (ППЖ) швидко і безболісно.

Основною вимогою для отримання ППЖ в Україні є підстави для її отримання, які чітко прописані в Законі України про міграцію. Їх можна розділити на дві основні групи які залежать від квот. Квота міграції це певна кількість людей, яке Україна планує прийняти в один календарний рік.

Найбільш привабливі можливості для отримання ППЖ в Україні відкриваються для іноземців які не потрапляють під дію квот, а саме:

– одному з подружжя, якщо другий з подружжя, з яким він перебуває у шлюбі понад два роки, є громадянином України, дітям і батькам громадян України;

– особам, які є опікунами чи піклувальниками громадян України, або перебувають під опікою чи піклуванням громадян України;

– особам, які мають право на набуття громадянства України за територіальним походженням;

– особам, імміграція яких становить державний інтерес для України;

– закордонним українському, подружжям закордонних українців, їх дітям у разі їх спільного в’їзду та перебування на території України.

В рамках квоти оформляються іноземці наступних категорій:

– діячі науки і культури, імміграція яких відповідає інтересам України;

– висококваліфіковані спеціалісти і робітники, гостра потреба в яких є відчутною для економіки України;

– особи, які здійснили іноземну інвестицію в економіку України іноземною конвертованою валютою на суму не менше 100 (ста) тисяч доларів США;

– особи, які є повнорідними братом чи сестрою, дідом чи бабою, онуком чи онукою громадян України;

– особи, які раніше перебували в громадянстві України;

– батьки, чоловік (дружина) іммігранта та його неповнолітні діти;

– особи, які безперервно проживали на території України протягом трьох років з дня встановлення їм статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми

– особи, які прослужили у Збройних Силах України три і більше років.

У разі якщо іноземець під час оформлення ППЖ перебуває на території України, йому одночасно надається дозвіл на імміграцію. Якщо ж іноземець перебуває у себе на батьківщині, то для оформлення ППЖ йому необхідно звернутися в посольство / консульство для оформлення дозволу для імміграцію і потім отримати імміграційну візу.

Наші юристи порекомендують і допоможуть вам отримати посвідку на постійне проживання в Україні, в комплекс наших послуг входить:

– безкоштовна консультація та пошук підстав для отримання ППЖ в Україні

– підготовка всіх необхідних документів

– нотаріальне підтвердження, переведення та безпосередня підготовка пакету документів для подачі

– грамотне складання клопотань та заяв до міграційних органів

– безпосереднє подання документів з можливістю максимального прискорення термінів отримання

– надання ваших інтересів у всіх державних органах з використанням кваліфікованих перекладачів

– одержання посвідки на постійне проживання в Україні (ПМЖ) та подальшого супроводу та допомоги, в тому числі з реєстрацією в місті Києва.

Скориставшись послугами юридичної компанії «Приходько і Партнери», Ви отримаєте ППЖ в Україні без складнощів і в найкоротші терміни.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація