Посвідчення про відстрочку від призову

"Ми намагаємось вирішувати проблеми клієнтів краще, ніж вони можуть очікувати".

Козян Тетяна Віталіївна
E-mail
kozyan@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-51

Спеціалізується на військовому праві: оскарження ВЛК, написання рапортів, написання заяв до ТЦК та СП для надання відстрочки, супровід звільнення з військової служби, консультації по мобілізації.

Зв'язатися зараз

Посвідчення про відстрочку від призову

Час прочитання: 3 хв.

Маючи всі підстави для оформлення відстрочки, військовозобов'язані все одно задаються питаннями, а яким чином та яким документом має бути оформлена відстрочка. Майже через два роки війни в Україні на жаль не існує єдиного підходу щодо того, яким документом підтверджується право військовозобовязаного на відстрочку. Через це існує безліч зловживань від ТЦК та СП, адже якщо не має єдиної практики, то кожен робить так, як вважає за потрібне.

Одні ТЦК та СП видають витяги з протоколів розгляду комісії про надання відстрочки, інші довідки, дехто видає повістку з'явитися до ТЦК та СП через певний строк (зазвичай 6 місяців) або вносять дані про відстрочку у військово-облікові дані військовозобов'язаного.

Варто зауважити, що окремого посвідчення про надання відстрочки чинним законодавством не передбачено.

Посвідчення про відстрочку від призову може бути документом, який підтверджує право особи на відстрочку від призову на строкову військову службу.
Але оскільки його форма та зміст не врегульовані законодавством, то на практиці його отримати не реально.

Найкращим підтвердженням отримання відстрочки є інформація, що міститься у військово-облікових документах (військовому квитку). Це пов'язано з тим, що це не викличе сумнівів при перевірці документів ТЦК та СП, як це може бути у випадку пред'явлення довідки або витягу з ТЦК та СП.

 

Інформація про відстрочку від призову має містити такі відомості:

  • прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, місце проживання особи, яка отримала відстрочку;
  • підстава для отримання відстрочки;
  • дату внесення даних;
  • строк дії відстрочки;
  • підпис військового комісара;
  • печатку військового комісаріату.

Строк дії відстрочки від призову визначається підставою для отримання відстрочки. Наприклад, відстрочка за сімейними обставинами надається на строк до досягнення дитиною повноліття, а відстрочка за станом здоров'я надається на строк до повного одужання або до втрати можливості проходити військову службу.

Відстрочка від призову - це право особи на тимчасове звільнення від призову на військову службу.

Адвокатська допомога при оформленні відстрочки від призову може бути корисною з таких причин:

  • Адвокат допоможе вам правильно оформити документи для отримання відстрочки. Адвокат знає законодавство в сфері військового права і зможе правильно оформити документи, які підтверджують підстави для отримання відстрочки.
  • Адвокат допоможе вам захистити свої права при розгляді заяви про надання відстрочки. Адвокат може відстоювати ваші інтереси в разі, якщо ТЦК та СП відмовить вам у наданні відстрочки.

 

Адвокат може надати вам наступну допомогу при оформленні відстрочки від призову:

  • Консультація щодо підстав для отримання відстрочки. Адвокат допоможе вам визначитися з підставою для отримання відстрочки та підготувати необхідні документи.
  • Підготовка документів для отримання відстрочки. Адвокат зможе підготувати для вас заяву про надання відстрочки, а також інші необхідні документи, які підтверджують підстави для отримання відстрочки.

Якщо ви вирішили звернутися до адвоката за допомогою при оформленні відстрочки від призову, то вам необхідно уважно підібрати адвоката, який має досвід роботи в сфері військового права. Заповніть форму на нашому сайті і наш юрист з військового права Вам зателефонує.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація