Пошук угорського коріння
E-mail
fedortsov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-43

Юрист практики міжнародної міграції. Спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Румунія, Угорщина, Іспанія, Чехія).

Зв'язатися зараз

Пошук угорського коріння

Час прочитання: 3 хв.
Чимало людей, котрі мають угорське коріння, замислюються над отриманням громадянства Угорщини. У команді юридичної компанії «Приходько та партнери» працюють досвідчені фахівці у царині міграційного права, котрі регулярно працюють з такими запитами від клієнтів. Тож, з огляду на це, ми пропонуємо якісні послуги, про які розповімо згодом. А поки варто більш детально торкнутися питання громадянства Угорщини та того, як регулюється його отримання за репатріацією.

 

Оформлення громадянства Угорщини: нормативно-правова база

Отже, це питання регулюється такими нормативно-правовими актами, як:

  • Закон «Про угорське громадянство». У цьому законі деталізовано висвітлено увесь порядок, яким чином відбувається отримання громадянства Угорщини.
  • Закон «Про державну реєстрацію актів цивільного стану». Хоча цей нормативно-правовий акт не має прямого стосунку до теми громадянства Угорщини, ним регулюється процедура отримання дублікатів з органів РАЦС.
  • Наказ Мін’юсту № 295/5 «Про затвердження Порядку виконання архівними установами запитів юридичних та фізичних осіб на підставі архівних документів та оформлення архівних довідок (копій, витягів)». Цілком очевидно, що для пошуку джерел, котрі підтверджують наявність угорського коріння, вам може знадобитися робота з архівами. Тож варто знати, яким підзаконним актом регулюється процес отримання архівних документів.
Саме такою є нормативно-правова база, котра регулює питання оформлення громадянства Угорщини.

Якими є підстави для оформлення громадянства Угорщини?

Громадянство цієї країни за підставою репатріації можна отримати як за власним походженням, так і за походженням одного з родичів до 4 коліна у випадку, якщо вони були громадянами цієї країни. Це саме стосується випадків, коли родичі були народжені до 1920 року або у період 1938-1945 років на тих територіях, котрі раніше були в складі Угорщини.
Стосовно документів, якими підтверджується угорське походження, то до них належать:
  • Свідоцтва про народження рідних, де засвідчені вищезгадані факти.
  • Архівні довідки або виписки з метричних книг про народження рідних, де їхнє угорське громадянство вказано.
  • Наявність у рідних паспортів Угорської Республіки.
Що стосується правильного алгоритму дій у таких кейсах, то є потреба в тому, аби спочатку дізнатися, які саме документи були у рідних. Йдеться про ту документацію, за допомогою якої можна підтвердити угорське походження. Також варто знати роки та місце їх народження. Чим більше є даних, тим легше знайти необхідні документи. Важливо також знати те, що документи, видані понад 75 років тому, містяться не в органах РАЦС, а в архівних установах. І саме шляхом подання запитів до архівів можна отримати відповідні виписки.

 

 

Чому варто звернутися до нас?

Юристи з міграційного права юридичної компанії «Приходько та партнери» надають своїм клієнтам наступну допомогу:

  • консультацію щодо необхідного пакету документів, відштовхуючись саме від вашої ситуації;
  • допомогу з підготовкою документів для їх подальшого отримання;
  • супровід процедури отримання громадянства Угорщини – з фаховою підтримкою компетентних правознавців усе проходить значно швидше;
  • апостиль на документи, котрими підтверджується вашу угорське походження.

Юристи юридичної компанії «Приходько та партнери» допоможуть Вам з пошуком угорського коріння, а також проконсультують щодо можливих варіантів з питань громадянства. Заповніть форму на нашому сайті і наш юрист з Вами зв'яжеться найближчим часом.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація