"Клієнт завжди в центрі уваги"
Грант-менеджер, інвестиційний консультант
Спеціаліст з підбору та залучення грантових коштів, написанню бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій.
Порядок надання гранту на бізнес учасникам бойових дій від держави
Питання залучення додаткового фінансування на розвиток або створення власного бізнесу було актуальним у будь-які часи, адже кожна особа бажає, щоб його справа була успішною на практиці.
Під час введення воєнного стану в країні воно стало все більш нагальнішим, тому що громадяни були змушені тримати не тільки військовий фронт щодо захисту своєї Батьківщини, а і також економічний, забезпечуючи створення нових робочих місць та наповнення державного бюджету податками.
Це також і стосується в першу чергу учасників бойових дій, які планують повернутися до цивільного життя та відкрити власну справу.
А тому у цій інформаційній статті ми поговоримо про порядок надання гранту на бізнес учасникам бойових дій від держави.
Хто може стати потенційним учасником грантової програми?
Умовами грантової програми передбачається, що в ній взяти участь мають право учасники бойових дій, особи, що отримали інвалідність внаслідок війни, а також їхні офіційні дружина чи чоловік.
Крім цього, кошти за грантовою програмою може отримати лише ФОП або фізична особа, яка планує в майбутньому відкривати власну справу.
Не можуть взяти участь у грантовій програмі на конкурсній основі громадяни, які:
- постійно перебувають та провадять будь-які види підприємницької діяльності на тимчасово окупованих територіях, в Російській Федерації або Республіці Білорусь;
- перебувають під міжнародними або державними (українськими) санкціями;
- визнані банкрутом або мають відкрите провадження відповідно до Кодексу України з процедур банкрутства;
- зареєстровані як страхові компанії, кредитні установи, інвестиційні фонди, учасники ринку цінних паперів, а також ломбарди;
- основною діяльністю яких є продаж та обмін валют, виробництво чи виготовлення зброї, алкогольних напоїв, виробів, що складаються із тютюну;
- були притягнуті до кримінальної відповідальності через скоєння корупційного злочину, що передбачений статтями ККУ;
- мають заборгованість перед державою щодо сплати будь-яких податкових платежів.
Яку суму допомоги можна отримати по грантовій програмі від держави?
За даною грантовою програмою можна отримати такі грошові кошти, а саме:
- До 250 тисяч гривень - при цьому грантоотримувач зобовʼязаний створити як мінімум 1 робоче місце. Заяву може подавати як учасник бойових дій, так і члени його сімʼї;
- До 500 тисяч гривень - при цьому грантоотримувач зобовʼязаний створити як мінімум 2 робочих місця. Заяву може подавати як учасник бойових дій, так і члени його сімʼї;
- До 1 мільйона гривень - при цьому грантоотримувач зобовʼязаний створити як мінімум 4 робочих місця. Програма покриває лише 70% вартості проекту, інші 30% зобовʼязаний фінансувати грантоотримувач. Заяву може подавати учасник бойових дій, який зареєстрований як ФОП не менше 3 років.
Якщо у вас залишились питання щодо отримання грантової допомоги на бізнес учасникам бойових дій, то в такому випадку слід звертатися до юристів із адвокатського бюро “Приходько та партнери”.
Ми розуміємо складність та важливість даної проблематики для клієнтів компанії, а тому завжди готові надати тільки належну правову підтримку на всіх етапах отримання грантової допомоги як за державними програмами, так і міжнародними. А тому не зволікайте та приходьте на консультацію саме до нас!
Розрахувати вартість допомоги:
1 питання
Вашою справою займалися інші юристи?
2 питання
Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?
3 питання
Юридична допомога Вам потрібна терміново?
Грант-менеджер, інвестиційний консультант
Спеціаліст з підбору та залучення грантових коштів, написанню бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій.
Інші статті по цій темі:
передзвонимо
протягом дня