Подати в суд на військову частину

"Salus populi suprema lex esto - хай буде благо народу найвищим законом".

Лобунько Михайло Ігорович
E-mail
lobunko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-08

Юрист практики військового права: оформлення УБД, звільнення з військової служби, бронювання працівників на період мобілізації, оскарження висновку ВЛК, юридичний супровід клієнтів в ТЦК та СП (військкоматі).

Зв'язатися зараз

Подати в суд на військову частину

Час прочитання: 3 хв.

Попри те, що обов’язок громадянина захищати свою державу є високим та почесним, у сферах, пов’язаних з військовою службою, часто спостерігаються порушення прав людини. Зокрема це нерідко відбувається у взаємодії військового з частиною, де він служить. До команди нашого адвокатського бюро регулярно завертаються клієнти з відповідними запитами. А ми якісно допомагаємо в подібних ситуаціях, оскільки військове право належить до спеціалізації адвокатського бюро «Приходько та партнери». Також ефективній роботі сприяє те, що за час повномасштабної війни ми встигли систематизувати ключові закономірності, котрі стосуються порушень прав військових. Наші фахівці знають такі історії з практики, добре розуміючи їх механізм. Це допомагає працювати на результат, усвідомлюючи, як впливати на проблему.

Якими є поширені приклади порушення прав військових?

Один з найчастіших запитів, з якими ми стикаємося, пов'язаний з відмовою військової частини звільняти військовослужбовця тоді, коли він має достатні та закріплені законодавством підстави для цього. Приміром, це стосується підстави догляду за кимось з родичів чи дружиною (чоловіком), які мають у такому догляді потребу. Зокрема це стосується поширеного випадку стосовно ІІІ групи інвалідності в дружини.

 

Також достатньо типовою проблемою є неможливість звільнитися навіть за наявності відчутного погіршення здоров’я. Механізм дій у такій ситуації передбачає потребу в тому, аби писати рапорт щодо спрямування на ВЛК. Він подається вищестоящому командиру. Однак далеко не завжди рапорт задовольняють, а також часто буває так, що самі представники військово-лікарської комісії порушують права військовослужбовця. Зокрема це виявляється у ситуаціях, коли у висновку ВЛК зазначається не увесь спектр симптоматики, з якою має справу боєць. Відповідно, його стан здоров’я, котрий зафіксовано у документах, виглядає кращим, аніж той фактичний стан, який є насправді. Тож у таких ситуаціях доводиться використовувати таку юридичну можливість як оскарження висновку ВЛК.

Вище наведено лише окремі та найбільш поширені випадки, коли військовий стикається з бюрократією, зловживаннями та людським фактором у вигляді бездіяльності уповноважених осіб. На практиці ж спектр ситуацій є ширшим, а спроби врегулювати їх у досудовому порядку далеко не завжди закінчуються успіхом. Тож потрібно звертатися до суду та заручитися підтримкою юриста, спеціалізацією якого є представництво інтересів клієнта в судовій інстанції у подібних справах.

 

Чому варто скористатися допомогою юриста?

Звернення до фахівця, який є експертом у царині юриспруденції, відкриває багато можливостей для того, щоб зрушити проблему з мертвої точки та вирішити її. Цьому сприяє одразу кілька факторів:

  • Професійний дипломований адвокат має більше важелів впливу на ситуацію. Приміром, право адвокатського запиту дає нагоду взаємодіяти з уповноваженими чиновниками з більш впевненої позиції.
  • У юриста є достатній досвід успішного вирішення кейсів, подібних чи навіть ідентичних до того, з яким звертається до нього клієнт.
  • Юрист є тією стороною, яка діє спокійно, систематизовано та впевнено. Це підтримує військовослужбовця, який, тривалий час намагаючись вирішити ситуацію самотужки, може перебувати в хронічному стресі від порушення своїх прав з боку системи.

Тож користуйтеся якісною професійною підтримкою, адже вона дає значно більше можливостей впливу на ситуацію. Щоб отримати консультацію юриста щодо підстав для того, щоб судитись з військовою частиною - заповніть форму на сайті і наш юрист з Вами зв'яжеться.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація