Подання скарги на розблокування податкової накладної

"Податки - це ціна, яку ми платимо за можливість жити в цивілізованому суспільстві".

Ясинський Євген Олександрович

Керівник практики податкового права

E-mail
yasinskiy@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-00

Експерт практики податкового права, спеціалізується на захисті прав у судовому порядку та корпоративному праві.

Зв'язатися зараз

Подання скарги на розблокування податкової накладної

Час прочитання: 2 хв.

Реєстрація податкових накладних становить важливу складову ефективної податкової системи, що дозволяє забезпечити прозорість та контроль за обігом товарів та послуг у сфері підприємницької діяльності. Податкові накладні відіграють ключову роль у реєстрації обсягів операцій та обліку податкових зобов'язань, а також у формуванні даних для податкового звітування та аналізу економічної діяльності суб'єктів господарювання.

Однак іноді підприємствам може бути відмовлено у реєстрації податкових накладних з різних причин, що вимагає уважного аналізу та вжиття відповідних заходів для захисту їхніх прав і інтересів. В даній статті розглянемо основні підстави для відмови у реєстрації податкових накладних, а також процедуру їх оскарження згідно з чинним законодавством України.

 

Податкове законодавство України визначає певні підстави, за якими може бути відмовлено у реєстрації податкових накладних. Такі підстави можуть бути різноманітні, включаючи неповноту або невірність поданих даних, надання документів, складаних з порушення вимог законодавства. Не варто забувати, що негативне рішення можна отримати у разі якщо неправильно вказані реквізити контрагента, відомості про товари (роботи, послуги) або податкові ставки.

У випадку отримання відмови у реєстрації податкових накладних, платник податків має право на оскарження цього рішення.

Згідно зі статтею 56 Податкового кодексу України, підприємець має право на оскарження рішення про відмову у реєстрації податкових накладних. Скаргу можна подати до вищестоящого податкового органу протягом 10 робочих днів з дня одержання такої відмови. Державна податкова служба України зобов'язана розглянути скаргу та прийняти відповідне рішення протягом 10 календарних днів з дати її подання.

Готуючи скаргу підприємець повинен підготувати обгрунтовану інформацією про об’єктивну змогу виконувати роботи ( постачати товари) в задекларованих обємах та надати відповідні докази. Окрім цього, варто підготувати аргументацію що буде спростовувати позицію регіональної комісії Головного управління ДПС. В контексті подання скарги дуже важливо щоб недоліки у рішенні про відмову та порушення податкового законодавства з боку податкової бути чітко відзначені у скарзі.

 

Якщо ви стикаєтесь з відмовою у реєстрації податкових накладних, наші адвокати допоможуть вам розібратися у ситуації та знайти ефективне рішення. Наша юридична компанія має значний досвід у сфері податкового права та готова надати вам компетентну підтримку.

Зверніться до нас, і ми забезпечимо професійну підготовку документів та надійну допомогу у розблокуванні податкових накладних. Заповніть форму на нашому сайті і наш адвокат з податкового права Вам зателефонує найближчим часом.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація