Фото: Подання клопотання про вжиття забезпечувальних заходів – правило 39 регламенту ЄСПЛ

«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Кандидат наук, експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Подання клопотання про вжиття забезпечувальних заходів – правило 39 регламенту ЄСПЛ

Час прочитання: 2 хв.

Далеко не завжди на національному рівні вдається ефективно захистити права клієнта. Особливо це стосується випадків, коли час йде на лічені дні або години, а клопотання та скарги до представників державних та правоохоронних органів розглядаються формально чи не розглядаються взагалі. Іншими словами, національні механізми захисту прав людей не діють. В таких ситуаціях в дію вступає Правило 39 регламенту ЄСПЛ. Як подати клопотання про вжиття забезпечувальних заходів за цим Правилом допоможуть юристи нашої компанії PRIKHODKO & PARTNERS.

Що таке Правило 39 регламенту ЄСПЛ?

Правило 39 належить до норм регламенту ЄСПЛ, що регулює застосування визначених забезпечувальних заходів. Судді Європейського суду прав людини (далі – ЄСПЛ), керуючись цим положенням, надають певні рекомендації національним органам влади щодо дій в кожному конкретному випадку.

На підставі цього Правила Суд може застосовувати заходи, які належать до категорії обов’язкових для держави. Важливо: тимчасові заходи можуть вступати в дію тільки у виняткових випадках. Міжнародний суд може застосовувати їх тільки проти держави, яка підписала договір Європейської Конвенції з прав людини. Тобто, Правило 39 – наказ для уряду тієї чи іншої країни до оперативного прийняття того чи іншого рішення.

Представники PRIKHODKO & PARTNERS та інших юридичних компаній вдаються до Правила 39 регламенту ЄСПЛ в наступних випадках:

  • Необхідність прийняття максимально оперативного рішення. Звернення за цим правилом розглядаються від 2-3-х до 24-х годин.
  • Вичерпність чи відсутність результативності інструментів захисту в межах внутрішнього права.
  • Завдання непоправної шкоди здоров’ю чи життю клієнта через невжиття забезпечувальних заходів.

Мета застосування тимчасових заходів – забезпечення заявлених прав сторін в ситуаціях, коли дуже високим є ризик заподіяння непоправної та серйозної шкоди  правам людини. Це гарантовано статтею 34 Конвенції про захист прав людини.

Правило 39 регламенту ЄСПЛ дозволяє ефективно розглядати заяви та здійснювати ефективний захід.

Послуги юристів з подання клопотання про вжиття забезпечувальних заходів

Якщо Вам потрібно подати клопотання за Правилом 39 регламенту ЄСПЛ, юристи PRIKHODKO & PARTNERS допоможуть Вам в цьому. Ми маємо необхідний практичний досвід для розв’язання будь-якої серйозної проблеми.

В клопотанні до ЄСПЛ ми обґрунтуємо необхідність введення в дію забезпечувальних заходів. Наприклад, якщо мова стосується екстрадиції, в зверненні ми викладаємо наступне:

  • Детальний опис ризиків, які можуть чекати людину на Батьківщині (факти тортур, побиття та ін.). Тобто, відбувається доведення реальності загрози.
  • Неефективність наявних національних інструментів захисту. підтвердженням цього можуть стати скарги, клопотання, рішення суду та ін.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості послуг юриста з подання клопотання за Правилом 39 регламенту ЄСПЛ заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Керівник практики кримінального права

Кандидат наук, експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація