Підстави для виключення з військового обліку

"Закони марно існують для тих, хто не має мужності і засобів захищати їх".

Шипко Ілля Анатолійович
E-mail
shypko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-46

Спеціалізується на військовому праві: оскарження ВЛК, написання рапортів, супровід виплат після поранення та звільнення.

Зв'язатися зараз

Підстави для виключення з військового обліку

Час прочитання: 3 хв.

Питання проходження військової служби та ведення військового обліку є найактуальнішими в даний час. Разом з тим не менше запитів стосується виключення з військового обліку.

Виключення з військового обліку для військовозобов’язаних означає звільнення від статусу “військовозобов’язаного”. Але для того, щоб отримати таку відмітку у військовому квитку потрібно розуміти, які для цього повинні бути підстави.

Проходження військової служби та навчання у військових навчальних закладах

Якщо військовозобов’язаний вже призваний на військову службу або навчається у військовому навчальному закладі, то це є підставою для виключення його з військового обліку за місцем його реєстрації та перебування на обліку.

Непридатні за станом здоров’я

Якщо за результатами ВЛК буде встановлено, що стан здоров’я військовозобов’язаного не дозволяє йому проходити військову службу, то його може бути виключено з військового обліку. Але це стосується тих, хто за рішенням ВКЛ визнаються непридатними до військової служби у мирний та воєнний час.

Засудженні

Якщо військовозобов’язаний мав судимість за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, він також підлягає виключенню з військового обліку. Це стосується і тих громадян, які на даний час перебувають у місцях позбавлення волі або до них застосовуються примусові заходи медичного характеру.

 

Підстави для виключення з військового обліку - urb 9877

Підстави для виключення з військового обліку - employee portfolioПрипинення громадянства

У разі припинення громадянства України, особа також знімається з військового обліку. З цим все логічно та зрозуміло, оскільки на військовому обліку можуть перебувати лише громадяни України, у випадку втрати громадянства таких осіб потрібно виключати з військового обліку.

Смерть

Якщо особа помирає, то зрозуміло, що таку особу виключають з військового обліку.

Вік

Досягнення граничного віку у перебуванні в запасі.

Підстави для виключення з військового обліку - team informationКуди звертатися?

Якщо є підстави для виключення з військового обліку потрібно звертатися до центрів комплектації та соціальної підтримки за місцем перебування на обліку.

Підстави для виключення з військового обліку - audit test 1Документи

Перелік документів для виключення з військового обліку є невеликий – це заява, документи, що підтверджують особу (паспорт), документи, що підтверджують підставу для виключення з військового обліку та військово-облікові документи.

Підстави для виключення з військового обліку - brand protection 2Рішення про виключення з військового обліку

За результатами розгляду заяви та доданих документів приймається рішення про виключення з військового обліку або відмову у такому виключенні. Якщо особа не згідна з прийнятим рішенням, то може його оскаржити в адміністративному порядку.

 

Отже, якщо є підстави для виключення з військового обліку можна звертатися до центрів комплектування та соціальної підтримки з відповідними заявами. Але якщо виникають питання не забувайте про допомогу та консультацію юристів. Адже кваліфікована юридична допомога – це запорука дотримання прав громадян.

Заповніть форму нижче, щоб розрахувати вартість юридичного супроводу та консультації у питанні виключення з військового обліку і наш юрист Вам зателефонує.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація