Підстави для переведення в іншу військову частину

"Ми намагаємось вирішувати проблеми клієнтів краще, ніж вони можуть очікувати".

Козян Тетяна Віталіївна
E-mail
kozyan@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-51

Спеціалізується на військовому праві: оскарження ВЛК, написання рапортів, написання заяв до ТЦК та СП для надання відстрочки, супровід звільнення з військової служби, консультації по мобілізації.

Зв'язатися зараз

Підстави для переведення в іншу військову частину

Час прочитання: 3 хв.

У кар’єрі військовослужбовця може настати такий момент, коли об’єктивні обставини та його власне бажання вказуватимуть на те, що варто перевестися служити до іншої частини.

Така процедура є цілком реальною, але дуже непростою. Команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» регулярно отримує подібні запити, тож ми знаємо, у якому алгоритмі варто діяти, аби допомогти клієнтам. Пропонуємо ознайомитися з цим питанням більш детально.

 

Підстави для переведення в іншу військову частину - information deskЯкими є підстави, аби перевестися до іншої частини?

Підставами для переведення є:

  • Стан здоров’я. Для його підтвердження потрібно надати відповідний висновок ВЛК. Якщо ви відчуваєте та спостерігаєте в себе очевидні ознаки погіршення здоров’я, то потрібно розпочинати з написання рапорту стосовно направлення на ВЛК. Він пишеться на ім’я безпосереднього командира. Водночас – тут теж не все може пройти без проблем. Іноді спрацьовує людський фактор
  • Сімейні обставини. Наприклад, це може бути потреба перебувати ближче до дружини чи чоловіка з інвалідністю, аби у разі необхідності могти надати допомогу. Варіанти сімейних обставин можуть бути різними, однак їх перелік встановлено чинним законодавством. До того ж на підтвердження таких обставин потрібно надати відповідні документи.
  • Висновок службової характеристики. Якщо компетенції та особисті якості військового більш сприяють тому, аби він краще виконував роботу в іншій частині, де у ньому є потреба, це теж може бути підставою для переведення.
  • Службова необхідність або організаційні заходи. Ці підстави також деталізовані в чинному законодавстві. Якщо вас цікавить їх роз’яснення від фахових юристів, то ви можете звернутися до команди адвокатського бюро «Приходько та партнери». Ми працюємо так, аби у ході консультування доносити нашим клієнтам потрібну інформацію простими словами.

А тепер варто більш детально торкнутися такого питання як переведення між різними родами військ.

Підстави для переведення в іншу військову частину - gry 4850 1

Підстави для переведення в іншу військову частину - team informationЯк відбувається переведення?

Якщо потрібно забезпечити переведення між різними оперативними командуваннями, з’єднаннями чи частинами, то мають бути накази посадових осіб, котрі цими з’єднаннями керують. Якщо ж переведення відбувається між різними видами Збройних Сил, то має бути наказ від Головнокомандувача. Якщо частини, між котрими відбувається переведення, належать до різних видів і родів військ, то потрібен наказ керівника служби персоналу Міноборони.

Підстави для переведення в іншу військову частину - audit test 1Якими є умови для переведення в іншу військову частину?

Трьома ключовими умовами, які дозволяють перевестися, є:

  • Наявність підстави. Про детальний їх перелік ви вже мали нагоду прочитати на початку нашої статті.
  • Добра воля командира. Це важливо, аби ваше бажання перевестися співпало з реальними можливостями для цього.
  • Відношення з частини, де вас готові будуть прийняти. Без цієї умови перевестися неможливо теж, адже в частині, куди ви хотіли б потрапити, має бути потреба саме в такому фахівці відповідної посади.

 

Якщо вас цікавить більш детальна інформація по цій темі, ви можете ознайомитися з Наказом Міністра оборони Про затвердження інструкції про організацію виконання Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України. Документ має номер 170 та датується 19 травня 2009 року. Також актуальним є президентський Указ “Про Положення про проходження громадянами України військової служби в Збройних Силах України”, який був прийнятий 10 грудня 2008 року.

Однак ви значно полегшите собі життя, якщо довірите всі ці питання фаховим правникам, котрі усе роз’яснять та забезпечать юридичний супровід процедури переведення. Заповніть форму на нашому сайті і наш юрист Вам зателефонує для уточнення інформації та надання консультації.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація