E-mail
yarmoliuk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі стартап-проектів.

Зв'язатися зараз

ПЕРЕВАГИ ОНЛАЙН ЮРИСТА ЗА ДОПОМОГОЮ ДОДАТКУ «КОНСУЛЬТАНТ»

За період розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19, запровадженням обмежувальних заходів, в тому числі і локдаун, громадяни стикнулися з ситуацією неможливості отримати ті чи інші послуги. Не секрет, що й юридичні послуги в окремі моменти були під забороною звичайної роботи. При цьому є ситуації, коли отримати консультацію спеціаліста не просто потрібно, а життєво необхідно.

Зокрема, в таких ситуаціях на допомогу може прийти додаток «Консультант». Додаток являє собою мобільну платформу, де можна задати питання й отримати кваліфіковану відповідь від юриста, адвоката, бухгалтера, аудитора, нотаріуса, приватного виконавця, арбітражного керуючого, патентного повіреного, митного брокера. Тобто це онлайн сервіс юридичних та бухгалтерських послуг.

Зайшовши в додаткок, Ви можете описати суть Вашого питання. Після цього всі юристи, що зареєстровані в системі, отримають сповіщення про наявність нового питання. Після того, як кожен юрист надасть відповідь на конкретне питання, Вам надійде сповіщення та Ви зможете переглянути та детально ознайомитися. Перевагою додатку «Консультант» є широкоформатність, яка передбачає отримання клієнтом різних думок від багатьох спеціалістів. Тобто Ви отримуєте розгорнуту комплексну відповідь від багатьох практикуючих спеціалістів свого напрямку.

Для прикладу, до нас нещодавно звернулася особа з питанням, як розділити майно при розлученні. Лише за один день було надано п’ять детальних відповідей на задане питання. Про якість сервісу свідчить те, що в цей же ж день було обрано найкращу відповідь та фактично закрито питання.

Якщо проводити аналогію з офлайн консультацією, то «Консультант» має ряд переваг:

  • Використовуючи «Консультант», Вам не потрібно витрачати кошти на транспорт та зайвий час на дорогу.
  • Використовуючи «Консультант», Ви отримуєте консультацію не від одного юриста, а від необмеженої кількості.
  • Використовуючи «Консультант», Вам не потрібно підлаштовуватися під графік юриста, що є значною незручністю.
  • Використовуючи «Консультант», Ви економите власні кошти, оскільки не платите за час, а якість.

Ще однією перевагою «Консультанта», яку потрібно згадати окремо є вже наявна база готових консультацій. Значна кількість життєвих проблем чи питань не є новими, траплялися з іншими людьми. І якщо Ви приділите декілька хвилин свого часу, то зможете знайти відповіді на такі питання на нашому сайті, що робить додаток ще більш орієнтованим на Клієнта.

Нагадуємо, що знайти додаток Ви можете як в App Store, так і Google Play, оскільки він орієнтований для будь-якого девайсу. Детальна інформація про проект «Консультант» знаходиться у вільному доступі на нашому веб-сайті за посиланням consultant.net.ua

Завантажуйте мобільний додаток «Консультант» та будьте завжди на зв’язку з необхідними спеціалістами і пам’ятайте – юрист завжди поруч (у Вашому смартфоні).

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація