Перерахунок пенсії прикордонникам
E-mail
honcharenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-41

Юрист в галузі військових пенсій та військового права.

Зв'язатися зараз

Перерахунок пенсії прикордонникам

Час прочитання: 3 хв.

Кожна людина має право отримувати гідну пенсію по завершенні трудової діяльності. Особливо це стосується військовослужбовців, адже вони забезпечують безпеку держави ціною власного здоров'я і життя. Тому держава повинна гарантувати військовим належне матеріальне забезпечення після виходу на пенсію, яке відповідатиме важливості їхньої праці та ризикам, які вони приймали на себе.

 

Пенсійне забезпечення військовослужбовців Державної прикордонної служби України здійснюється відповідно до положень Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", який комплексно регулює питання пенсійного забезпечення зазначеної категорії військовослужбовців з огляду на особливий характер їхньої служби.

Як збільшити пенсію для колишніх військових прикордонників?

Відповідно до законодавства, військовослужбовці, які звільнилися до 2018 року, мають законне право на перерахунок призначеної раніше пенсії, якщо зросло грошове забезпечення чинних військових.

Щоб скористатися цим правом, колишнім прикордонникам необхідно звернутися до органу, що видає довідки про розмір їхнього грошового забезпечення під час служби. Подавши заяву, ветерани отримають оновлену довідку, яка послужить підставою для перерахунку більшої пенсії.

Увага! Довідка саме за 2019 рік потрібна лише для колишніх військових, звільнених до 2018-го. Для інших перерахунок здійснюється відповідно до законодавства.

Таким чином, з оновленою довідкою про зарплату за 2019 рік ветерани-прикордонники можуть на законних підставах збільшити своє пенсійне забезпечення.

Складові грошового забезпечення військового встановлені в довідці

Довідка про розмір заробітної плати для військовослужбовця Держприкордонслужби містить вичерпну інформацію про всі види грошових виплат, які він отримував під час служби.

Зокрема, у довідці зазначаються:

  • посадовий оклад військового,
  • надбавки за особливі умови несення служби,
  • за вислугу років,
  • за наявність наукового ступеня чи спортивного звання,
  • також виплачені премії та інші заохочення.

Загальна сума всіх цих виплат за визначений період і складає розмір грошового забезпечення конкретного військовослужбовця. Саме на підставі даних з довідки розраховується розмір пенсії військового після звільнення. Довідка детально відображає всі складові заробітку військового за період його служби.

Професійний супровід від юристів щодо перерахунку пенсій

Загальновстановлений факт, що адекватний розмір пенсійного забезпечення для військових прикордонної служби є не лише виявом поваги держави, а й важливим стимулом для залучення молоді на військову службу.

 

Досить часто на практиці військовослужбовці часто натрапляють на труднощі під час перерахунку пенсій. В юридичній компанії "Приходько та партнери" розуміють всю важливість та необхідність належного перерахунку пенсій військовим. Тому наші юристи надають повні консультації щодо можливості та умов перерахунку пенсії, представляють інтереси військовослужбовців в судах, супроводжують весь процес оформлення оновленого розміру пенсійного забезпечення.

Ми розуміємо всю важливість та необхідність належного перерахунку пенсій для військових і докладаємо максимум зусиль, щоб допомогти їм отримати гідне матеріальне забезпечення після завершення служби. Звертайтеся за професійною правовою допомогою вже сьогодні!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація