Перерахунок пенсій ветеранам МВС
E-mail
honcharenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-41

Юрист в галузі військових пенсій та військового права.

Зв'язатися зараз

Перерахунок пенсій ветеранам МВС

Час прочитання: 3 хв.

Згідно з Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", передбачається можливість перегляду та коригування розмірів пенсійних виплат для колишніх співробітників органів внутрішніх справ. Це стосується як тих, хто вже є пенсіонером, так і тих, хто нещодавно вийшов на пенсію за вислугою років після звільнення з лав Національної поліції України (колишньої міліції). Зазначені категорії ветеранів мають право скористатися законодавчо визначеним механізмом для приведення своїх пенсійних виплат у відповідність до актуальних умов грошового забезпечення нинішніх поліцейських шляхом перегляду та коригування розміру пенсії.

Підставою для перерахунку пенсії МВС є довідка станом на 2019 рік

З 1 грудня 2019 року ветерани органів внутрішніх справ отримали право на перегляд своїх пенсій з урахуванням нових розмірів грошового забезпечення діючих співробітників поліції. Для ініціювання процедури такого перерахунку необхідно отримати від уповноваженого державного органу спеціальну довідку, що відображає розміри посадових окладів, надбавок, доплат та премій станом на 19 листопада 2019 року. Саме ця довідка є ключовим документом, що слугує підставою для здійснення перерахунку пенсійних виплат ветеранів МВС.

 

Отримавши таку довідку, колишні працівники міліції/поліції можуть ініціювати процес перегляду та приведення розміру своєї пенсії у відповідність до сучасних умов грошового забезпечення правоохоронців. Нові розміри пенсійних виплат будуть розраховані на основі актуальних даних щодо окладів, надбавок та інших виплат діючим поліцейським згідно зі станом на кінець 2019 року. Це дозволить привести пенсії ветеранів у відповідність до реальних рівнів грошового забезпечення в органах внутрішніх справ.

Процедура перегляду пенсійних виплат

  • Звернутися до уповноваженого органу (наприклад, МВС) з вимогою видати довідку про розміри грошового забезпечення діючих поліцейських станом на 19.11.2019 року, включно з окладами, надбавками, доплатами тощо.
  • У разі відмови оскаржити протиправну бездіяльність уповноваженого органу в установленому законом порядку - шляхом оскаржень у вищі інстанції або звернення до суду.
  • Після отримання довідки подати її разом з письмовою заявою до відділення Пенсійного фонду за місцем проживання з вимогою провести перерахунок пенсії з 1 грудня 2019 року на підставі цієї довідки.
  • Якщо Пенсійний фонд безпідставно відмовить у перерахунку, оскаржити таку незаконну відмову в суді, подавши позов про зобов'язання Пенсійного фонду здійснити перерахунок згідно з наданими документами та законодавством.

Важливі кроки: отримати довідку від уповноваженого органу, подати її з заявою в Пенсійний фонд, у разі відмови - оскаржити відмову в суді. Дотримання цієї процедури допоможе відстояти право на перерахунок.

Складнощі на практиці

Попри чіткі законодавчі норми, на практиці ветеранам МВС часто доводиться долати численні перешкоди при перерахунку пенсій. Уповноважені органи некоректно тлумачать норми та відмовляють у видачі довідки. Пенсійний фонд також часто ігнорує законні вимоги без належного обґрунтування. Тому для успішного відстоювання свого права допомога досвідчених юристів є критично важливою.

 

Адвокати у справі перерахунку пенсій

Звертайтеся за правовим супроводом до кваліфікованих адвокатів компанії «Приходько та партнери». Вони мають значний досвід у вирішенні подібних справ, досконало розуміються на відповідних нормах законодавства. Фахівці грамотно підготують позовну заяву, забезпечать юридичне обґрунтування ваших вимог та професійне представництво в судових інстанціях для відстоювання права на перерахунок пенсії ветеранам МВС.

Щоб отримати консультацію щодо перерахунку пенсії ветеранам МВС або замовити послуги юриста по перерахунку пенсії - заповніть форму на нашому сайті і наш юрист Вам зателефонує найближчим часом.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
honcharenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-41

Юрист в галузі військових пенсій та військового права.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація