Перелік хвороб, які звільняють від мобілізації у військовий час

"Ми намагаємось вирішувати проблеми клієнтів краще, ніж вони можуть очікувати".

Козян Тетяна Віталіївна
E-mail
kozyan@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-51

Спеціалізується на військовому праві: оскарження ВЛК, написання рапортів, написання заяв про відстрочку

Зв'язатися зараз

Перелік хвороб, які звільняють від мобілізації у військовий час

Час прочитання: 3 хв.

Попри те, що обов’язок боронити Батьківщину під час воєнного стану є вагомим та почесним, з ним об’єктивно можуть впоратися далеко не всі. Перш за все, причина стосується стану здоров’я людини. До команди адвокатського бюро «Приходько та партнери» часто звертаються клієнти за тлумаченням правових норм, котрі торкаються питання звільнення від мобілізації у воєнний час за станом здоров’я. Отож, розглянемо детальніше, які саме проблеми є підставою для того, аби мати право не служити у війську в нинішній період.

Перелік хвороб, які звільняють від мобілізації у військовий час - audit test 1Які групи хвороб звільняють від військового обов’язку?

Варто відзначити наступні групи захворювань, а рамках яких конкретизовані окремі діагнози:

  • розлади поведінки та психіки;
  • захворювання нервової системи;
  • дегенеративні патології, котрі викликають параліч;
  • серйозні хвороби органів зору та слуху;
  • хвороби системи кровообігу, дихальної та сечостатевої системи;
  • ВІЛ-інфекція;
  • онкологічні хвороби;
  • вірусні гепатити;
  • хвороби травної системи;
  • захворювання кісток.

Ясна річ, що йдеться далеко не про всі захворювання, котрі входять до перелічених груп. Приміром, навіть якщо особа має глухоту на одне вухо, вона може бути визнана придатною з обмеженнями. І лише повна глухота на обидва вуха або хвороба Меньєра з вираженими симптомами є підставою для звільнення від мобілізації. Те саме можна сказати і про захворювання кісток. Лише явні та складні деформації можуть бути причиною для того, аби бути визнаним непридатним до служби.

 

Щодо захворювань органів дихання, тут теж йдеться про відчутну симптоматику. Наприклад, важка форма бронхіальної астми робить людину непридатною до служби у війську. Так само й ВІЛ-інфекція є підставою для звільнення від мобілізації не сама по собі, а коли на її фоні розвиваються злоякісні новоутворення чи інші паразитарні або інфекційні хвороби.

Перелік хвороб, які звільняють від мобілізації у військовий час - a10a8812

Перелік хвороб, які звільняють від мобілізації у військовий час - group protectionЧим ми можемо бути корисними?

Юристи адвокатського бюро «Приходько та партнери» готові проконсультувати вас стосовно того, які саме захворювання з кожної з перелічених груп стають підставою, аби не підлягати мобілізації у воєнний час. Ми надаємо консультації не лише очно, а й дистанційно, що оптимізує взаємодію з нами для людей, які знаходяться в інших регіонах. Однак іноді консультативної допомоги буває замало, якщо, приміром, людина потребує юридичного супроводу в важливих для себе питаннях. Це стається тоді, коли виникає необхідність доводити свій реальний стан здоров’я.

 

Нерідко трапляються ситуації, при яких рішення ВЛК не відповідає об’єктивним діагнозам, які має людина. У такому випадку вона змушена оскаржувати постанову військово-лікарської комісії. Це суттєво легше робити, якщо ви маєте підтримку юриста з великим досвідом в аналогічній категорії справ. Наше адвокатське бюро має такий досвід, оскільки згадані ситуації є досить поширеними. Ми знаємо, як у правовому полі ефективно відстояти законні інтереси клієнта, захистивши від свавілля, бюрократичних факторів та можливого перевищення повноважень посадовими особами ТЦК.

Тож звертайтеся. Наша команда застосує усі необхідні знання, аби допомогти вам. Успішний досвід в численних подібних справах допомагає нам діяти ефективно та якісно. Заповніть форму нижче і наш юрист зателефонує Вам для вивчення Вашої ситуації та надання первинної консультації.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація