Фото: Отримати дозвіл на будівництво у Києві та Київській області: порядок, хто видає, ціна дозволу

"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Отримати дозвіл на будівництво у Києві та Київській області: порядок, хто видає, ціна дозволу

Час прочитання: 2 хв.

Для законного здійснення будівельних робіт треба в обов’язковому порядку отримати спеціальний дозвіл. Цю процедуру самостійно реалізувати достатньо складно, адже Ви витратите багато сил та часу на це. Для отримання дозволу на будівництво в Києві та Київській області треба відвідати різноманітні державні установи, зібрати пакет документів та ін. Ми, представники юридичної компанії PRIKHODKO & PARTNERS надаємо своїм клієнтам весь комплекс послуг в цій сфері. Ми гарантуємо спеціалізовану допомогу в процесі оформлення документів. Наші фахівці мають високу кваліфікацію, належний рівень практичного досвіду та теоретичних знань. Все це дозволяє нам оперативно розв’язувати питання будь-якої складності.

Отримання дозволу на будівництво: особливості чинного законодавства

Процедура отримання дозволу на будівництво безпосередньо залежить від того, що і де Ви плануєте будувати. Це може бути будівництво, наприклад:

  • Приватного житлового будинку.
  • Дачного будинку.
  • Багатоповерхівки.
  • Торгового або розважального центру.
  • Виробничого об’єкта.

Що стосується місця розташування об’єкта будівництва, то для цього може підійти: історична частина або центр міста, його райони та ін.

В залежності від класу наслідків та складності відрізняються вимоги до технічної та проєктної документації. Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» містить вимоги, які висуваються до дозвільної документації.

Наприклад, Вам потрібно отримати дозвіл на будівництво приватного будинку в Києві чи Київській області. Дозволом на початок будівництва стане реєстрація Повідомлення про початок будівельних робіт в місцевих органах архітектури та будівництва (ДАБІ, ЦНАП та ін.).

Отримання дозволу розпочинається з оформлення будівельного паспорта забудови земельної ділянки. Для цього знадобляться наступні документи: правовстановлюючі документи на землю; ескізний проєкт; заява на видачу будівельного паспорта; згода на забудову від всіх співвласників земельної ділянки.

Самостійне отримання дозволу на будівництво – достатньо складне завдання, яке варто довірити справжнім професіоналам.

Ціна отримання дозволу на будівництво в Києві та Київській області

Ціна отримання дозволу на будівництво залежить від багатьох факторів. Це, передусім, категорія складності будівлі. Наприклад, за спрощеною процедурою оформлюються індивідуальні житлові будинки (клас наслідків СС1-СС2), за загальною – торгові та офісні комплекси, автомобільні заправки та ін. (клас наслідків СС2-СС3). Будівництво обраного об’єкта розпочинається тільки після отримання всіх дозвільних документів.

Фахівці PRIKHODKO & PARTNERS розуміють всю важливість процесу узаконення будівництва. Ми гарантуємо 100% результат отримання дозволу на будівництво в Києві та Київській області. Наші юристи оформлять всі необхідні документи та будуть супроводжувати Вас на всіх етапах співпраці.

У Вас ще залишились питання? Чекаємо на консультації! Юристи PRIKHODKO & PARTNERS допоможуть Вам отримати всі необхідні дозвільні документи.

Для розрахунку вартості послуг юристів з отримання дозволу на будівництво заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація