"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."
Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.
Отримання дозволу на будівництво приватного будинку
Організація будівництва приватного будинку – це достатньо складний процес, який вимагає зусиль, часу та професійного підходу. Окрім безпосереднього зведення об’єкта нерухомості варто розв’язати велику кількість організаційних питань, серед яких – отримання дозволу на будівництво приватного будинку. В цьому Вам допоможуть юристи PRIKHODKO & PARTNERS.
Що таке дозвіл на будівництво?
Дозвіл на будівництво – це документ, який надає законодавче право на зведення об’єкта нерухомості. Мова йде як про будівництво приватного будинку, так і дачного або садового будинку, господарської споруди та ін.
Якщо дозвіл на будівництво відсутній, об’єкт нерухомості буде вважатися самобудом.
Власники самобуду зіштовхуються з наступними проблемами:
- Відмова в підведенні будинку до комунікацій.
- Адміністративне покарання – штрафні санкції стосовно власника самобуду.
- Складнощі при введені в експлуатацію об’єкта нерухомості (умови споруди не відповідають законодавчим нормам).
Власники самобуду не мають права передавати зведений об’єкт нерухомості у спадок, продавати його та ін.
На сьогодні в Україні діє спрощена процедура отримання дозволу на будівництво приватного будинку. Однак, при цьому, в обов’язковому порядку треба отримати будівельний паспорт. Що стосується містобудівних умов та обмежень, проєкту будівництва, їх роблять за бажанням. Для отримання будівельного паспорта треба підготувати наступний пакет документів:
- Заява на видачу будівельного паспорта.
- Документ – засвідчення права власності на земельну ділянку.
- Проєкт будівництва (за наявності).
- Ескізні наміри забудови.
В будівельному паспорті визначається комплекс вимог до будівництва та розміщення об’єкта. Будівельний паспорт – це документ, який видається на будинки площею до 500 м2. Обов’язковими складовими будівельного паспорта являються:
- Об’єкти, які мають бути зведені.
- Відстань між всіма запланованими спорудами.
За умови оформлення всіх дозвільних документів на будівництво приватного будинку, у Вас не буде жодних проблем зі зведенням нерухомості.
Допомога юристів в отриманні дозволу на будівництво приватного будинку
Самостійно отримати дозвіл на будівництво приватного будинку – достатньо складне завдання. Краще його довірити професіоналам. Юристи PRIKHODKO & PARTNERS допоможуть отримати дозвіл на будівництво максимально оперативно, без бюрократичної тяганини та витрати великої кількості часу. Ми якісно оформимо всі необхідні документи для успішного введення в експлуатацію будинку. Наші юристи надають консультації в режимі 24/7.
У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Вартість отримання дозвільних документів на будівництво приватного будинку залежить від наступних факторів: дата побудови об’єкта, складність інженерних та проєктувальних робіт, площа ділянки, кількість поверхів та ін. Для розрахунку вартості послуг юриста з оформлення дозволу на будівництво приватного будинку заповніть форму нижче.
Розрахувати вартість допомоги:
1 питання
Вашою справою займалися інші юристи?
2 питання
Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?
3 питання
Юридична допомога Вам потрібна терміново?
Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.
Кейси по темі статті:
Інші статті по цій темі:
передзвонимо
протягом дня