Кейс: Отримання Акту про встановлення факту здійснення догляду для супроводу особи з інвалідністю 1 групи

"Очікуваний результат від нашої роботи - наша норма. Давати клієнту більше ніж він очікує - наша ціль."

Сулик Роман Андрійович

Expert in the field of family, civil, labor law, intellectual property law

Зв'язатися зараз

Кейс: Отримання Акту про встановлення факту здійснення догляду для супроводу особи з інвалідністю 1 групи

Час прочитання: 2 хв.

Клієнт: Заявник
Регіон: м. Київ
Ціль: перетин кордону як супроводжуюча особа матері дружини з інвалідністю 1 групи.
Адвокат: Сулик Роман Андрійович

Кейс: Отримання Акту про встановлення факту здійснення догляду для супроводу особи з інвалідністю 1 групи - friends having fun together

Суть справи:

Сторона-1(Заявник) звернувся до юридичної компанії «Приходько та партнери» з питанням встановленням факту здійснення догляду за матір’ю своєї дружини, яка має 1 групу інвалідності, що підтверджується довідкою МСЕК.

Отримання Акту про встановлення факту здійснення догляду необхідно для перетину кордону КЛІЄНТА з матір’ю дружини.

Основні кроки процесу отримання відповідного документу про встановлення факту здійснення догляду відповідно до ситуації та наявних документів у КЛІЄНТА:

  1. Визначення необхідності акту: Акт про встановлення факту догляду у випадку конкретної особи(КЛІЄНТА) необхідний для перетину кордону як супроводжуючої особи з особою яка має 1 групу інвалідності(мати дружини КЛІЄНТА).
  2. Збір необхідних документів: У клієнта на момент звернення були всі документи які потрібні для подачі заяви-звернення на видачу Акту про встановлення факту здійснення догляду.

Основний запит КЛІЄНТА полягав у тому, щоб в найкоротші терміни отримати АКТ та якомога швидше виїхати закордон для проходження лікування матері дружини.

  1. Звернення до відповідних органів та оформлення заяви: Отримавши копії та оригінали всіх необхідних документів від КЛІЄНТА, адвокат підготував відповідну заяву та з договором про надання правової допомоги заключеним на моменті узгодження співпраці з КЛІЄНТОМ подав заяву та документи на видачу Акту до відповідного відділу соціального захисту населення по місцю реєстрації проживання клієнта.
  2. Очікування рішення та отримання акту: Після подачі всіх документів та заяви необхідно дочекатися рішення відповідного органу. Якщо рішення позитивне, видається акт про встановлення факту догляду, який адвокат отримує та передає КЛІЄНТУ.

Адвокат отримав Акт про встановлення факту здійснення догляду отримав за 4 робочих дні з моменту подачі документів.

  1. Використання акту за призначенням: Після отримання акту він може бути використаний для перетину кордону.

Висновок:

На підставі правильно юридично оформлених документів та доцільних консультацій відповідно до вимог законодавства КЛІЄНТ отримав документ, а саме Акт про встановлення факту здійснення догляду для перетину кордону з матір’ю своєї дружини.

Юристи та адвокати юридичної компанії «Приходько та партнери» можуть надати вам доцільну консультацію відповідно до вашої ситуації та кінцевої цілі, повний юридичний супровід під ключ та допомогти отримати всі відповідні документи передбачені чинним законодавством  України у найкоротші терміни передбачені законодавством.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація