Фото: ОТРИМАТИ БУДПАСПОРТ НА САДИБНУ ЗАБУДОВУ НЕЗАБАРОМ СТАНЕ ПРОСТІШЕ

ОТРИМАТИ БУДПАСПОРТ НА САДИБНУ ЗАБУДОВУ НЕЗАБАРОМ СТАНЕ ПРОСТІШЕ

Час прочитання: 1 хв.

Як повідомляють у Мінрегіоні, Міністерство планує внести зміни до Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки, а саме: скасувати процедуру завірення в установленому порядку копій документів на землю для отримання будівельного паспорта на індивідуальні житлові, дачні та садові будинки.

За словами заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе, сьогодні для отримання будівельного паспорта на об'єкт власники садибних земельних ділянок повинні підготувати пакет відповідних документів, зокрема надати завірену в установленому порядку копію прав на володіння або користування земельною ділянкою чи договору суперфіцію. Для людей це додатковий час і біганина до нотаріусів, додаткова процедура і гроші. Саме тому у Мінрегіоні пропонують оптимізувати процес оформлення будівельного паспорта для громадян і скасувати цю процедуру.

Відповідні зміни заплановано внести до наказу Мінрегіону від 5 травня 2011 року №103 « Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки».  

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація