"Ми захистимо недоторканність Вашої честі, гідності, ділової репутації та інтелектуальної власності."

Піпко Володимир Сергійович
E-mail
pipko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-13

Спеціалізується на захисті ділової репутації юридичних осіб, честі та гідності фізичних осіб, захисті інтелектуальної власності, захисті прав споживачів, спорах зі страховими компаніями, юридичному супроводі діяльності громадських організацій.

Зв'язатися зараз

ОСКАРЖЕННЯ ВИСНОВКУ ВІЙСЬКОВО-ЛІКАРСЬКОЇ КОМІСІЇ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Військово-лікарська комісія Збройних сил України має своєю метою визначити придатність здоров’я для проходження військової служби за призовом, військовослужбовців, військовозабов’язаних. Окрім того, призначенням даної комісії є встановлення обставин які стали причиною тієї чи іншої травми, захворювань, а також поранення, контузії, тощо…

Разом із цим, комісія визначає необхідність та призначає заходи з метою реабілітації військовослужбовців після поранення, контузії, каліцтва.

Заходи, що проводяться військово-лікарською комісією ЗСУ:

  • Медичний огляд допризовників;
  • Медичний огляд призовників;
  • Медичний огляд військовослужбовців;
  • Медичний огляд офіцерів запасу, котрі призиваються на військову службу;
  • Медичний огляд осіб, які укладають контракт про військову службу зі Збройними силами України;
  • Медичний огляд абітурієнтів вищих навчальних військових закладів;
  • Медичний огляд колишніх військовослужбовців;
  • Медичний огляд працівників Збройних сил України;
  • Визначення рівня придатності для проходження військової служби, навчання у відповідних вищих навчальних закладах;
  • Встановлення причинно-наслідкового зв’язку захворювань та інших уражень здоров’я.

Військово-лікарські комісії в результаті проведення одного з вищезазначених заходів виносить постанову, де буде викладено прийняте рішення.

Така постанова може бути у форматі постанови про наявність захворювання, а також у форматі довідки про наявність тих чи інших фактів, що визначають причинно-наслідковий зв’язок відносно захворювань, травм, контузій, тощо…

Зазначені постанови є обов’язковими до виконання.

Порядок оскарження рішень військово-лікарської комісії ЗСУ

Наказ Міністерства оборони України від 14.08.2008 року № 402 визначає порядок оскарження постанов військово-лікарських комісій Збройних сил України. Зазначеним наказом визначається можливість оскарження постанов військово-лікарських комісій районів або міст до обласних комісій. А постанови будь-яких військово-лікарських комісій до центральних лікарських комісій.

Разом із цим, постанова військово-лікарської комісії може бути оскаржена до суду за правилами адміністративного судочинства.

У випадку, якщо процедура оскарження постанови комісії планується до вищиго органу військово-лікарської комісії, необхідно підготувати відповідну заяву про перегляд такої постанови. До такої заяви потрібно додати всі необхідні документи видані військово-лікарською комісією.

Сама заява має містити чітке обгрунтування підстав на які посилається заявник, причин, які є передумовами для перегляду рішення, це можуть бути наприклад попередні висновки комісій, тих чи інших документів на підставі яких особу було визнано непридатною до військової служби.

Таким чином оскаржити рішення військово-лікарської комісії можливо, але для цього мають бути чіткі підстави для цього, наприклад проблеми зі здоров’ям.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація