Фото: ОСКАРЖЕННЯ РІШЕННЯ ПРО РИЗИКОВІСТЬ. ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД

"Податки - це ціна, яку ми платимо за можливість жити в цивілізованому суспільстві".

Ясинський Євген Олександрович

Керівник практики податкового права

E-mail
yasinskiy@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-00

Експерт практики податкового права, спеціалізується на захисті прав у судовому порядку та корпоративному праві.

Зв'язатися зараз

ОСКАРЖЕННЯ РІШЕННЯ ПРО РИЗИКОВІСТЬ. ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД

Час прочитання: 3 хв.

Коли компанія потрапляє до категорії ризикових, це накладає відбиток на усю її діяльність та створює цілий ряд зайвих ускладнень.

  • По-перше, контрагенти не зможуть отримати податковий кредит, що вестиме до погіршення ділових відносин, втрати «власного місця» на ринку та інших збитків. Почне діяти репутаційний фактор, який погано вплине на сам імідж підприємства.
  • По-друге, ДПС використовує факт наявності компанії в переліку ризикових як безумовну підставу для блокування податкових накладних. Це створює для підприємства чимало безпідставних штучних проблем. Отож, якщо ваша компанія потребує виключення з переліку ризикових, команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» готова у цьому допомогти.

П. 8 критеріїв ризиковості

Коли мова йде про критерії ризиковості, то їх є 8 – починаючи з очевидних проблем на зразок реєстрації на підставі недійсної інформації та завершуючи підставою, яку представники ДПС часто трактують доволі суб’єктивно. Йдеться про наявність інформації, яка свідчить про ризиковість здійснення господарської операції.

З одного боку, керуючись п.8 критеріїв ризиковості, контролюючий орган має обов’язок розшифрувати зміст інформації, котра стала підставою для того, аби податківці дійшли висновку про ризиковість платника. На практиці це відбувається нечасто.

Підприємство отримує проблему у вигляді блокування податкових накладних, а представники ДПС не надають належного й обґрунтованого пояснення, чому внесли компанію до переліку ризикових.

У таких випадках фахова допомога юристів, які спеціалізуються на подібних запитах, буде дуже доречною.

Як ми працюємо у цьому напрямку?

Аби було якісно оскаржено рішення про ризиковість платника податків, ми маємо цілий налагоджений алгоритм роботи. З таким запитом клієнти звертаються достатньо часто, страждаючи від необґрунтованих дій ДПС. Тож якщо вас цікавить можливість досягти прийняття рішення про невідповідність критеріям ризиковості, ви потрапили за адресою.

Коли потрібно досягти необхідного рішення на користь наших клієнтів, ми взаємодіємо як безпосередньо з ДПС, так і на рівні відстоювання ваших інтересів у суді.

Як це виглядає у конкретних кейсах?

Згаданий вище алгоритм нашої роботи є наступним:

  • Ми аналізуємо стан підприємства, його основні засоби, штат, активи, рівень сплати податків, галузеву специфіку, контрагентів та типові операції.
  • На підставі зробленого аналізу ми пишемо відповідне пояснення, яке допомагає клієнтам вирішувати проблему.

Яскравим прикладом у нещодавній нашій роботі стало звернення клієнта, компанія якого потрапила до переліку ризикових за пунктом 8. Він намагався вирішити це питання як самотужки, так і з іншими адвокатами, однак нічого не вдавалося. Отримавши 10 відмов, клієнт звернувся до нас і ми допомогли, використавши такий алгоритм.

 

Тому, якщо Ви стикаєтеся з ідентичною проблемою, не впадайте у відчай. Фахівці компанії «Приходько та партнери» допоможуть, адже ми звикли працювати на результат. Якщо рішення про ризиковість успішно оскаржено, компанія має тепер змогу здійснювати "реєстрацію податкових накладних" без жодних ускладнень.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Керівник практики податкового права

E-mail
yasinskiy@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-00

Експерт практики податкового права, спеціалізується на захисті прав у судовому порядку та корпоративному праві.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація