Оскарження рішення МСЕК військовослужбовцями

"Закони марно існують для тих, хто не має мужності і засобів захищати їх".

Шипко Ілля Анатолійович
E-mail
shypko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-46

Спеціалізується на військовому праві: оскарження ВЛК, написання рапортів, супровід виплат після поранення та звільнення.

Зв'язатися зараз

Оскарження рішення МСЕК військовослужбовцями

Час прочитання: 3 хв.

Не всі рішення які приймає МСЕК може задовольнити громадянина. На жаль виникають випадки, що військовослужбовці крім боротьби на фронті змушені відвойовувати свої законні інтереси й у цивільному житті. Через певні обставини військовим доводиться за направленням ВЛК проходити огляд в МСЕК. Але навіть за наявності всіх підстав рішення МСЕК є не зовсім обгрунтованими, а тому доводиться їх оскаржувати.

Порядок оскарження рішення МСЕК

Як і будь-які інші рішення, рішення МСЕК можна оскаржити як в досудовому порядку, так і в суді.

Досудовий порядок оскарження

Якщо військовослужбовець вважає, що прийняте рішення МСЕК є незаконним або прийняте з порушеннями, то може його оскаржити до МСЕК вищого рівня. Для цього необхідно подати письмову заяву не пізніше як через місяць після отримання рішення МСЕК. У заяві вказати на порушення, які були допущені, а також за можливості надати докази таких порушень. Після прийняття заяви про перегляд рішення МСЕК, МСЕК вищого рівня зобов'язаний провести повторний огляд військовослужбовця протягом місяця з дня отримання заяви.

Судовий порядок оскарження

Це означає, що бротьбу за узаконення рішення МСЕК доведеться продовжити в суді. Строк на звернення до суду становить не пізніше шести місяців з дня, коли військовослужбовець дізнався про рішення МСЕК, яке вважає неправомірним. Звертатися потрібно до адміністративного суду за місцем проживання або знаходження позивача або за місцем знаходження МСЕК. Але варто зауважити, що суд може вказати на те, що рішення є неправомірним та зобов'язати МСЕК здійснити переогляд з урахуванням висновків викладених у рішенні суду.

При судовому оскарженні не варто забувати й про судовий збір, який повинен бути сплачений позивачем.

Позовна заява оформлюється відповідно до вимог статті 160 КАСУ. Позивач зобов’язаний додати до позовної заяви всі наявні в нього докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги (якщо подаються письмові чи електронні докази - позивач може додати до позовної заяви копії відповідних доказів). Саме на етапі судового оскарження без допомоги адвоката не обійтися, адже не правильно підготовлений позов може слугувати підставою для відмови в оскарженні рішення МСЕК.

 

Рекомендації

Якщо маєте сумніви в законності прийняття рішення МСЕК, то не варто зволікати та очікувати, варто при найменших сумнівах користуватися правовою допомогою фахівців для того, щоб прийняте рішення було справедливим.

Адвокати з військового права мають великий досвід надання практичної допомоги військовослужбовцям при оскарженні рішення МСЕК, а тому це шанс на отримання справедливого рішення МСЕК для військовослужбовця.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
shypko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-46

Спеціалізується на військовому праві: оскарження ВЛК, написання рапортів, супровід виплат після поранення та звільнення.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація