ОСКАРЖЕННЯ РІШЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ

"Нам не важливо, на чиєму боці влада, а важливо, на чиєму боці закон."

Перепельченко Анатолій Олександрович
E-mail
perepelchenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Спеціалізується на кримінальному, цивільному та адміністративному праві, перерахунку військових пенсій

Зв'язатися зараз

ОСКАРЖЕННЯ РІШЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ

Час прочитання: 2 хв.

 В Україні, у зв’язку із прийняттям тендерного законодавства дуже поширеним стало проведення публічних закупівель на замовлення послуг, робіт та товарів. Публічні закупівлі через систему PROZORRO поширені не тільки серед державних органів і держпідприємств, а також серед приватних підприємств.

 Кожний учасник або замовник тендеру на практиці може зіштовхнутися із питанням оскарження публічних закупівель або оскарження рішення антимонопольного комітету України.

  Чи можливо оскаржити рішення АМКУ?

 Розглянемо це на конкретному прикладі.

 До юридичної компанії «Приходько та партнери» звернувся клієнт, який є учасником торгів на замовлення поставки товару. Нашого клієнта замовник публічної закупівлі визначив переможцем. Однак, інший учасник не погоджуючись із рішенням замовника, розпочав процедуру оскарження результатів тендеру. Скасувати рішення замовника про визначення переможця торгів можна або через оскарження процедури закупівлі до суду, або шляхом подачі скарги до антимонопольного комітету.

 Скаржник вирішив подати скаргу до АМКУ на рішення замовника. Антимонопольний комітет задовольнив скаргу та скасував рішення замовника про визначення нашого клієнта переможцем торгів.

 Юридична компанія «Приходько та партнери» запропонувала оскаржити рішення антимонопольного комітету через суд.

 Чинним законодавством встановлено 30-ти денний строк оскарження рішення антимонопольного органу з дня прийняття рішення. Тому, щоб не втрати можливість оскаржити рішення антимонопольної служби, треба слідкувати за строками.

 За результати розгляду справи за позовною заявою про оскарження рішення АМКУ суд може скасувати рішення антимонопольного органу. У такий спосіб учасник торгів, якого визначено переможцем може відновити свої права.

 У той же час, так як, судовий процес сам по собі є тривалою процедурою, то необхідним кроком у подібних справах є забезпечення позову. Шляхом забезпечення позову необхідно зобов’язати замовника утримуватися від укладання договору що предмету закупівлі з іншими учасниками. Тільки у такий спосіб судовий процес буде результативним та ефективним.

 Якщо Ви хочете оскаржити результати торгів або рішення антимонопольного комітету - можете звернутися в юридичну компанію «Приходько та партнери»!

 Звернувшись в нашу компанію, Ви можете розраховувати на аналіз Вашого питання і покроковий алгоритм дій, який буде направлений на досягнення того результату, який Ви хочете отримати. Ми не робимо процес заради процесу. Проконсультуватися можна зателефонувавши за контактними номерами на нашому сайті.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
perepelchenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Спеціалізується на кримінальному, цивільному та адміністративному праві, перерахунку військових пенсій

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація