Оклади за військовим званням

"Аmаt victoria curam – перемога любить старанність".

Колганов Іван Володимирович

Керівник практики військового права

E-mail
kolhanov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-09

Спеціалізується на адміністративному праві, перерахунку пенсій для колишніх міліціонерів та військовослужбовців, у тому числі (СБУ, НГУ, ДСНС, ДПСУ, СЗР), спеціаліст з військового права.

Зв'язатися зараз

Оклади за військовим званням

Час прочитання: 3 хв.

Грошове забезпечення військовослужбовців є на сьогодні дуже актуальною темою. Значна частина народу служить у Збройних Силах України. У тому числі – це стосується мобілізації багатьох резервістів, які сьогодні виконують військовий обов’язок з захисту Батьківщини. Військове право є однією з тем, які перебувають у безпосередньому фокусі практики команди адвокатського бюро «Приходько та партнери». Тож ви можете в цих темах звернутися до нас та отримати консультації з питань, котрі вас цікавлять. А поки пропонуємо більш детально дізнатися про оклади за військовим званням.

Оклади за військовим званням - information deskЯкі нормативно-правові акти регулюють це питання?

Варто відзначити, що оклад за військовим званням є одним з трьох видів основного щомісячного забезпечення військовослужбовців. Також до цих видів грошового забезпечення належить посадовий оклад та надбавка за вислугу років. Щодо порядку нарахування і виплати цього окладу, то таке питання деталізовано регулюється двома підзаконними нормативно-правовими актами. Ними є:

  • Постанова КМУ від 30 серпня 2017 року № 704;
  • Наказ Міністерства оборони від 7 червня 2018 року № 260 (документ має назву «Про затвердження Порядку виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам».

 

Важливо розуміти те, що розмір заробітної плати військовослужбовця залежить не лише від окладу за військовим званням, а й від інших основних та додаткових видів грошового забезпечення. Система нарахування оплати є досить складною, і в ній потрібно добре розбиратися. Якщо ви потребуєте консультації на цю тему, її можна отримати у фахівців адвокатського бюро «Приходько та партнери». Ми регулярно працюємо з такими запитами та, відповідаючи на питання клієнтів, у доступній формі пояснюємо складні юридичні явища та процеси.

Оклади за військовим званням - gry 4850 1

Оклади за військовим званням - dollar moneyЩо ще варто знати стосовно розмірів посадового окладу?

Особливості нарахування таких окладів детально зазначені у пункті 4 Постанови № 704. Якщо коротко говорити про сам механізм, то розрахунок відштовхується від розміру в 1762 гривні, помноженого на певний тарифний коефіцієнт. Щодо коефіцієнтів по конкретним військовим званням, то про них можна дізнатися з додатків 1 та 12-14 вже згадуваної урядової Постанови.

Також, аби краще ознайомитися з цим питанням, ви можете прочитати розділ ІІІ Наказу Міністерства оборони № 260, про який ішлося вище.

Оклади за військовим званням - team informationЧим ми можемо бути корисними?

Команда адвокатського бюро «Приходько та партнери», пропонуючи клієнтам свої послуги, у консультаційному форматі детально відповідає на питання стосовно розміру грошового забезпечення, котрий має бути у конкретного військовослужбовця.

Якщо ви хочете замовити консультативну допомогу, то можете обрати її для себе у зручному форматі. Ми не лише приймаємо клієнтів очно у своєму офісі, а й працюємо дистанційно. Це може бути зв’язок по відео, по телефону чи навіть у форматі письмових відповідей, якщо, приміром, ви перебуваєте там, де погане з’єднання.

 

Також до популярних послуг нашого бюро належить представництво інтересів клієнтів у суді та юридичний супровід у взаємодії з державними органами та уповноваженими посадовими особами.

Якщо ви бачите, що потребуєте якісної юридичної підтримки, не зволікайте – звертайтеся до нас та вирішуйте свої юридичні питання ефективно і впевнено, маючи підтримку від знавців юриспруденції.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація