Фото: Огляд нових грантів за червень 2024 року ч.1

"Наша робота — витончені стратегії успіху, що відкривають двері до фінансових ресурсів."

Грицай Микола Ігорович

Керівник відділу грантів та залучення інвестицій

E-mail
grytsai@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-71

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз

Огляд нових грантів за червень 2024 року ч.1

Час прочитання: 3 хв.

За час свого існування грантові програми стали тим ефективним методом допомоги, який необхідний більшості громадянам, що тільки розпочинають активно вести підприємницьку діяльність.

А тому завжди важливо розуміти, які є актуальні грантові програми станом на сьогодні.

У цій статті ми зробимо огляд популярних грантів за червень 2024 року.

фото огляд нових грантів

Грантові програми за червень 2024 року

  • Грант для ВПО від Helvetas Swiss Intercooperation.

Цей грант спрямований на надання грошової підтримки підприємцям, що оформлені як ФОП або самозайняті особи та активно ведуть господарську діяльність у межах Харківської та Дніпропетровської області для започаткування власного мікробізнесу або відновлення його діяльності.

Перевага для участі у гранті надається заявникам, що набули статус ВПО після 24.02.2022 року та мають фінансову чи соціальну вразливість.

Кінцевий термін подачі заявок - до 30 червня 2024 року включно.

Розмір фінансування, який можна отримати складає 114 000 грн. Всього передбачається близько 40 грантоотримувачів за програмою;

  • Грант для стартапів з ШІ від Google.

Цей грант спрямований на надання грошової підтримки молодим українським стартапам, які активно використовують ШІ технології у своїй діяльності.

Критерії для участі у програмі: мати хоча б одну зареєстровану юридичну особу в Україні; стадія розвитку бізнесу після MVP (запуск продукту, пілотні проекти, ранній дохід); пріоритет надається заявникам, що використовують ШІ у своїй діяльності та спрямовані на вирішення соціальних проблем у суспільстві.

Розмір грошового фінансування, який можна отримати за грантовою програмою складає 100 000 USD.

Кінцевий термін подачі заявок - 31 липня 2024 року;

  • Грант для ВПО від Червоного Хреста.

Цей грант пропонує можливість отримати безкоштовне навчання для ВПО та інших вразливих категорій населення з кінцевою метою одержання нової виробничої професії або підвищення поточного рівня кваліфікації особи.

Таким чином, ВПО та вразливі категорії населення зможуть швидше адаптуватися на новому місці свого проживання та знайти відповідну для них роботу.

Крім цього, якщо особи не бажають проходити навчання, то вони можуть отримати грошову підтримку в розмірі 2400 EUR на відновлення свого бізнесу чи створення іншого.

Грант є доступним для громадян, що проживають у Миколаївській, Вінницькій, Кіровоградській, Тернопільській та Черкаській областях;

  • Грант для ВПО від БФ “СОС Дитячі містечка”.

В рамках цієї грантової програми ВПО, що мають неповнолітніх дітей та проживають у Львівській, Київській та Полтавській областях можуть отримати підтримку у вигляді грошових коштів розміром від 77 000 грн до 179 000 грн.

У межах цього проекту його учасники матимуть змогу відвідати тренінги експертів з розвитку бізнесу, що мають у цій сфері багаторічний досвід, отримати від них особисті консультації, розробити власний бізнес-план та подати його на грант для формування майбутньої підприємницької діяльності, а також розвитку власної справи.

фото огляд нових грантів за червень

У вас залишилися будь-які питання щодо актуальних грантових програм?

За таких обставин звертайтесь до фахівців із адвокатського бюро “Приходько та партнери”.

Ми допоможемо підібрати відповідну грантову програму, яка задовольнить саме ваші потреби та інтереси, оскільки використовуємо лише індивідуальний підхід до кожної ситуації, що виникає із клієнтами на практиці. Не зволікайте та звертайтесь!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Керівник відділу грантів та залучення інвестицій

E-mail
grytsai@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-71

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація