Фото: Оформити будівельний паспорт на реконструкцію житлового будинку

"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Оформити будівельний паспорт на реконструкцію житлового будинку

Час прочитання: 2 хв.

Будівельний паспорт – документ, виданий органами архітектури у порядку, встановленому чинним законодавством. В цьому документі можуть бути зазначені вимоги до розташування та будівництва на ділянці землі господарських будівель. На сьогодні будівельний паспорт замінює проєкт будівництва будинку. Це одна із підстав для початку процесу законного будівництва. Якщо Вам потрібно оформити будівельний паспорт на реконструкцію житлового будинку, юристи PRIKHODKO & PARTNERS допоможуть Вам в цьому.

Що варто знати про реконструкцію житлового будинку?

Для поліпшення комфорту житлового приміщення найчастіше вдаються до реконструкції будинку, а не до капітального ремонту. Більшість житлових будинків в Україні старого зразка, а тому їх планування та розводка систем вже не відповідають сучасним стандартам та нормам будівництва.

Реконструкція житлового будинку складається з цілого комплексу будівельних робіт. З метою перепланування житла та розширення площі проводиться монтаж або демонтаж конструкцій. При цьому враховуються індивідуальні потреби власників.

Реконструкція житлового будинку може передбачати повну зміну зовнішнього вигляду будинку, монтаж додаткових дверних та віконних прорізів, добудова нових споруд та кімнат. Окрім цього, додатково можуть монтуватися нові комунікації та системи, електропроводка, вентиляція, газопостачання, трубопровід.

АВТОАДВОКАТ ПО СТ. 130 КУоАП

Для правильного оформлення реконструкції житлового будинку варто в обов’язковому порядку отримати паспорт на будівництво.

Для отримання будівельного паспорта знадобляться наступні документи:

  • Заява на видачу будівельного паспорта.
  • Документ із засвідченням права власності.
  • Ескізні наміри реконструкції будинку

Відповідно до чинного українського законодавства, самовільна реконструкція житлового будинку тягне за собою адміністративну, а в деяких випадках – і кримінальну відповідальність.

Адміністративне правопорушення передбачає штрафні санкції: від 1 до 3-х НМДГ. Якщо мова йде про знищення конструкцій або самовільне пошкодження приміщень багатоквартирної будівлі, передбачається позбавлення або обмеження волі на строк до 3-х років.

Допомога юриста в оформленні будівельного паспорта на реконструкцію житлового будинку

Таким чином, реконструкція житлового будинку передбачає часткове або повне збереження елементів несучих конструкцій.

Якщо Вам потрібно провести реконструкцію житлового будинку та оформити будівельний паспорт, варто звернутися до професіоналів. З юристами PRIKHODKO & PARTNERS процедура пройде законно та максимально оперативно. Ми маємо достатню кваліфікацію та досвід для підготовки відповідної документації. З нами Ви зможете своєчасно розпочати заплановані роботи з реконструкції житлового будинку.

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації!  Для розрахунку вартості послуг юриста з оформлення будівельного паспорта на реконструкцію житлового будинку заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація