Оформлення закордонного паспорту

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна
E-mail
mazur@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Оформлення закордонного паспорту

Час прочитання: 3 хв.

Закордонний паспорт є тим документом, без якого неможливо перетинати державний кордон України. Якщо на початку повномасштабного вторгнення росії ще були певні послаблення в цьому питанні, то на сьогодні ситуація відносно стабілізувалася, а вимоги до перетину кордону в ключовій мірі повернулися. Якщо ви хочете оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон достатньо швидко, варто скористатися допомогою юристів, котрі здатні якісно в цьому посприяти. Саме такі професіонали працюють в адвокатському бюро «Приходько та партнери».

Оформлення закордонного паспорту - information deskУ чому полягає зміст послуги?

Ми не оформлюємо паспорт, оскільки є чітко встановлений законодавством перелік державних структур, на які покладено цей обов’язок. Однак ми робимо усе необхідне для того, щоб спросити Вам процедуру та прискорити її. Таким чином, клієнтам пропонується ефективний юридичний супровід процедури оформлення закордонного паспорту.

 

Ми маємо достатньо знань та напрацьованих алгоритмів роботи, аби легально пришвидшити виготовлення документу. Це буває актуально для тих клієнтів, які оформлюють паспорт для виїзду за кордон не з метою користуватися ним у далекій перспективі, а маючи конкретні плани на найближчий час. І ми знаємо, що робити, аби тривале виготовлення документа не стало на заваді цим планам.

Оформлення закордонного паспорту - employee portfolioДе можна оформити закордонний паспорт?

В Україні ця опція покладена на 3 установи. Ними є державне підприємство «Документ», Державна міграційна служба (її територіальні підрозділи) та ЦНАП. Можна виготовити закордонний паспорт і в інших країнах. Це буває необхідним тоді, коли:

  • людина виїхала з України за внутрішнім паспортом, коли була така можливість;
  • термін дії попереднього закордонного паспорту завершився;
  • потрібно оформити перший закордонний паспорт для дитини.

У такому випадку паспорт для виїзду за кордон оформлюється в дипломатичних установах України. Тут ми теж можемо забезпечити дистанційний супровід процедури. А ще у деяких країнах діє центр обслуговування громадян, котрий називається «Паспортний сервіс». Ви можете скористатися його послугами у Варшаві, Вроцлаві, Гданську, Кракові, Братиславі та Празі. До слова, цей перелік регулярно доповнюється. Тож, консультуючи своїх клієнтів, фахівці адвокатського бюро «Приходько та партнери» розповідають про це детальніше.

Оформлення закордонного паспорту - photo 2022 07 13 16 54 22

Оформлення закордонного паспорту - fast timeСкільки часу діятиме паспорт?

Термін дії закордонного паспорта залежить від віку особи, котра його оформлює. Наприклад, якщо йдеться про людину, яка досягла 16 років, то документ діятиме упродовж 10 років. А якщо паспорт оформлюють для дитини, яка ще не досягла цього віку, то він діятиме 4 роки.

 

Оформлення закордонного паспорту - team informationНаші послуги в царині міграційного права

Міграційне право є одним з ключових напрямків діяльності, у яких надає свої послуги компанія «Приходько та партнери». Саме тому ви можете звернутися до нас не лише в питанні оформлення закордонного паспорта, а й в багатьох інших, актуальних для вас темах. Якщо говорити про види послуг, котрі надає наша команда, то їх можна поділити на 3 великі групи:

  • консультативна діяльність;
  • юридичний супровід клієнтських запитів;
  • представництво інтересів у суді.

Надаючи різноманітні послуги у сфері міграційного права, наші юристи мають практичний досвід, добре орієнтуються в законодавстві тож Ви можете сміливо довірити нам вирішення своїх правових питань. Заповніть форму на сайті і наш юрист Вам зателефонує для уточнення інформації та проконсультує щодо питаннь, які Вас цікавлять.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація