Оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна
E-mail
mazur@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні

Час прочитання: 3 хв.

Тимчасове проживання в Україні на законних підставах передбачає оформлення відповідного дозволу у вигляді посвідки. Аби оформити в нашій державі посвідку на тимчасове проживання, у вас повинна бути віза типу D. Згідно з нормами чинного законодавства, оформлення документу передбачає термін у 15 робочих днів.

Щодо подання документів на оформлення посвідки, то це потрібно зробити не пізніше, аніж за 15 днів до того як закінчиться віза або ваш термін перебування. Якщо ви потребуєте якісної допомоги в запитах, котрі пов’язані з тематикою міграційного права, зверніться до юристів адвокатського бюро «Приходько та партнери». Ми знаємо, як діяти у різних клієнтських зверненнях та допомогти вам під час взаємодії з державними органами.

 

Трансформації законодавства під час воєнного стану

Воєнний стан, який було введено в Україні після початку повномасштабного російського вторгнення, вплинув на трансформацію законодавчих норм у питанні оформлення посвідки на тимчасове проживання та підстав для неї. Тож на сьогодні актуальним є наступний спектр підстав:

  • Волонтерська діяльність. Аби іноземні волонтери могли безперешкодно здійснювати свою почесну місію на території України, вони потребують відповідного законодавчого захисту. Тож у цьому випадку цілком природним є чіткий та прозорий механізм оформлення посвідки на проживання.
  • Шлюб з українкою чи українцем. Аби сім’я могла проживати разом і в громадянина (чи громадянки) іншої держави не було проблем з підставою для цього, у випадку таких шлюбних взаємин передбачена можливість оформлення посвідки на тимчасове проживання.
  • Шлюб з іноземцем чи іноземкою, в якого/якої вже є така посвідка. Це навряд стане для когось приводом для здивування, адже законодавство більшості держав передбачає оформлення посвідки на проживання на підставі возз’єднання сім’ї.
  • Робочі підстави. Попри те, що в Україні зараз досить небезпечно у зв’язку з постійними обстрілами, робота багатьох іноземних громадян напряму пов’язана з перебуванням тут. Наприклад, це стосується працівників іноземних компаній чи їхніх дочірніх підприємств.

Отож, чинне законодавство України передбачає досить широкий спектр підстав, котрі дають можливість отримати посвідку на проживання та після її оформлення законно мешкати на території нашої держави.

Чому варто звернутися до компанії «Приходько та партнери»?

Юристи практики міграційного права юридичної компанії «Приходько та партнери» можуть значно спростити для своїх клієнтів шлях оформлення посвідки на проживання. Переваги звернення до нас полягають в тому, що ми:

  • детально роз’яснимо вам ті норми чинного законодавства, котрі є актуальними в практичній площині конкретно вашої ситуації;
  • допоможемо у взаємодії з відповідним територіальним підрозділом Державної міграційної служби, де ви оформлюватимете документи.

Якщо ви отримаєте немотивовану відмову в оформленні посвідки або дії ДМС затягнуться без відсутності поважної причини, ми знаємо шляхи оскарження, які будуть ефективними.

Однак подібна ситуація трапляється вкрай рідко. Ми ефективно консультуємо та якісно допомагаємо своїм клієнтам у вирішенні актуальних питань, котрі належать до царини міграційного права.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація