Оформлення документів на будинок – скільки коштує  узаконити та оформити збудований будинок?

«Ніколи, ніколи, ніколи не здавайтесь»

Колесніченко Олександр Сергійович

Керівник практики нерухомості та будівництва

E-mail
kolesnichenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-41

Спеціаліст у сфері будівництва та нерухомості, інженер-будівельник, спеціалізується на земельному праві, веденні переговорів, а також вирішенні спорів у досудовому порядку.

Зв'язатися зараз

Оформлення документів на будинок – скільки коштує узаконити та оформити збудований будинок?

Час прочитання: 2 хв.

В залежності від призначення, всі будинки можна розподілити на наступні групи: житлові, дачні, садові. Житловий будинок – це будинок, призначений для проживання людей на постійній основі. Будинок може включати не тільки житлові, а й додаткові приміщення. в будь-якому випадку, важливою процедурою введення будинку в експлуатацію являється узаконення та оформлення збудованого будинку. Про оформлення документів на будинок та вартість цієї процедури в цій статті розкажуть юристи Приходько та Партнери.

Як відбувається узаконення збудованого будинку без наявності необхідних документів?

Якщо у Вас відсутні документи на будинок, в першу чергу, Вам варто переконатися в тому, чи наявні документи на земельну ділянку, на якій безпосередньо розташований будинок. Серед документів, які можуть бути у Вас наявні: Свідоцтво на право власності, Державний акт, Витяг з Державного реєстру та ін. Головне – ці документи мають давати право на розпорядження земельною ділянкою. Кожна земельна ділянка має свій кадастровий номер. Це потрібно для узаконення будинку без документів. Після розв’язання цього питання можна працювати над наступними кроками.

 

Оформлення будинку без документів здійснюється:

  • По загальній процедурі.

Законодавство України не передбачає конкретного алгоритму дій узаконення самобудів без документів. Саме тому застосовується загальна процедура. В такому випадку самобуд представлений як нове будівництво.

Загальна процедура передбачає отримання будівельного паспорта або містобудівних умов та обмежень. Після того, як буде отримано будівельний паспорт, розпочинається оформлення дозволу на будівництво. Для цього проводиться технічна інвентаризація. Останній етап – реєстрація права власності в реєстратора.

  • По будівельній амністії.

Будівельна амністія застосовується для будинків, збудованих до 2015 року. Юристи Приходько та Партнери допоможуть Вам встановити, чи підпадає Ваш  об’єкт нерухомості під будівельну амністію.

Скільки коштує узаконити та оформити збудований будинок?

Скільки коштує оформлення будинку у приватну власність? Однозначно відповісти на це питання достатньо складно. Це пов’язано з тим, зо вартість формують наступні чинники:

  1. Загальна площа будинку.
  2. Місце розташування об’єкта нерухомості.
  3. Рік зведення будинку.
  4. Наявність необхідної технічної документації.

Саме тому вартість узаконення та оформлення збудованого будинку розраховується в індивідуальному порядку.

Допомога професійних юристів в оформленні документів на будинок

Узаконення будинку – достатньо трудомісткий процес, який передбачає проходження різноманітних етапів. Дуже великим є ризик отримання відмови в легалізації самобуду. Саме тому краще скористатися юридичним супроводом для узаконення та оформлення збудованого будинку. Цю послугу надають юристи Приходько та Партнери.

Чекаємо на консультації! Для розрахунку ціни послуг юриста з оформлення документів на будинок заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація