Фото: Незаконне позбавлення волі або викрадення людини –  адвокат по статті 146 ККУ

«Ми захистимо Вас у Вашому кримінальному провадженні!»

Панасенко Олексій Олександрович

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз

Незаконне позбавлення волі або викрадення людини – адвокат по статті 146 ККУ

Час прочитання: 3 хв.

Відповідно до чинного українського законодавства, утримання людини без її волі – порушення базових прав особистості. Кожен громадянин України має на власний розсуд вибирати місце свого перебування. Виняток: реалізація представниками правоохоронних органів своїх функцій в рамках чинного українського законодавства. Якщо Вас або Ваших близьких позбавили волі або викрали, звертайтесь до адвокатів нашого юридичного бюро Приходько та Партнери.

 

Класифікація злочинних дій за статтею 146 ККУ

Звичайно, кожен із випадків, який підпадає під статтю 146 ККУ, має різні складові, а саме: мотиви, обставини та умови. Наприклад, людину можуть викрасти для отримання викупу, тобто, з корисливо-злочинницькими намірами.

В умовах загальної мобілізації дії представників ТЦК та СП (військкоматів) інколи можна прирівняти до викрадення. Саме тому не існує єдиного алгоритму дій за статтею 146 Кримінального кодексу України. Порівняно із мирним часом статистика незаконного позбавлення волі та викрадення людей зросла в десятки разів.

Відповідальність за статтею 146 Кримінального кодексу України

Залежно від таких складових злочинних дій, як обставини та наслідки, за статтею 1146 КК України передбачено наступну відповідальність:

  • Обмеження волі (строк від 3-х до 5-ти років).
  • Позбавлення волі (строк від 3-х до 5-ти років).

Якщо наявні обтяжуючі обставини: дії вчиненні проти малолітніх осіб; за попередньою змовою; з використанням зброї, спричинили тяжкі наслідки та ін. передбачена більш тяжка міра відповідальності, а саме:

  • Тюремне ув’язнення строком від 5-ти до 10-ти років.

Важливо: відповідно до статті 18 Резолюції Генеральної Асамблеї ООН, на засуджених за насильницьке викрадення людей не поширюються закони про амністію або інші заходи, пов’язані зі звільненням особи від кримінальної відповідальності.

 

Алгоритм дій потерпілих за статтею 146 ККУ

Якщо у Вас є підозра щодо того, що когось з Ваших рідних або знайомих викрали, треба одразу звернутись до професійного адвоката та заручитись підтримкою представників правоохоронних органів.

Адвокати Приходько та Партнери належним чином проаналізують правову ситуацію, яка складалася та перевірять наявні документи. Ми допоможемо максимально оперативно оформити звернення до правоохоронців  для забезпечення оптимально швидкого просування розгляду кримінальної справи.

Важливо: при відсутності безпосередніх доказів заява представниками правоохоронних органів буде кваліфікована в якості зникнення особи безвісти.

В будь-якій ситуації, треба обов’язково заручитись підтримкою професійних юристів. Наші адвокати допоможуть у розв’язанні навіть найскладніших випадків.

Наші адвокати надають весь спектр послуг за статтею 146 ККУ:

  • Консультування в режимі 24/7.
  • Підготовка підзахисних до допитів.
  • Активна участь в слідчих діях.
  • Представництво інтересів клієнта в процесі взаємодії з представниками правоохоронних органів.

Ми гарантуємо комплексний підхід до захисту прав потерпілих/підозрюваних/свідків/обвинувачених в кримінальному провадженні. Окрім цього, наші адвокати забезпечують виконання всіх обов’язків та процесуальних прав під час проведення судових засідань. За потреби ми збираємо докази, залучаємо свідків, готуємо та подаємо скарги, апеляції, касації.
У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості послуг адвоката за статтею 146 ККУ заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація