НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ПРИ ОФОРМЛЕННІ ДОЗВОЛУ НА ІММІГРАЦІЮ В УКРАЇНУ

"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ПРИ ОФОРМЛЕННІ ДОЗВОЛУ НА ІММІГРАЦІЮ В УКРАЇНУ

Час прочитання: 2 хв.

 При оформленні дозволу на імміграцію в Україну іноземним громадянам необхідно подати пакет документів відповідно до ЗУ  Про імміграцію  відповідно до своєї категорією і наявних підстав.

 Перелік основних документів зосереджений в даному нормативно-правовому акті, але в більшості випадків (якщо не в 100%) виникає необхідність подачі інших документів. Найголовнішими документами є паспорт заявника - іноземного громадянина, підстави (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження, довідка про підтвердження громадянства дитини, довідка про інвестиції, рішення суду про підтвердження факту проживання на території України та інше).

Основними документами, необхідними для отримання дозволу на імміграцію, в оформленні яких бувають складності є:

довідка про несудимість з країни громадянства заявника (тобто іноземного громадянина, який клопоче про видачу йому дозволу на імміграцію);

довідка з адресою проживання в країні громадянства заявника.

 Складнощі бувають як в юридичному контексті, так і чисто в механічному. Наприклад, відсутність посольства певної країни в Україні (наприклад, Камерун), що позбавляє можливості легалізувати дані довідки для України будучи на її території. У такому випадку потрібно шукати в сусідніх країнах посольство країни. У випадку з Камеруном - це Москва або Варшава, наприклад. І хоч таку легалізацію можна робити за нотаріальним дорученням, виданої на двох мовах від імені заявника - іноземця - складнощів це ніяк не зменшить. Так, як після такої легалізації ще необхідно легалізація в МЗС в Україні.

 У разі оформлення дозволу на імміграцію на підставі шлюбу, якщо подається свідоцтво про шлюб видано « повторно  або ж є хоч найменша розбіжність в даних двох будь-яких документів - необхідно оформляти витяг на таке свідоцтво про шлюб, для того, щоб чітко оцінити всю картину документальної історії актового запису. Такий же шлях і при помилках або явних розбіжностях і в свідоцтві про народження, при отримання дозволу на імміграцію на підставі народження на території України або за дитини, народженої на території України.

 У разі оформлення посвідки на постійне проживання на підставі шлюбу потрібно на початковому етапі уважно перевіряти свідоцтво про шлюб в РАЦСі. Обов'язково потрібно стежити, щоб свідоцтво про шлюб було оформлено згідно з даними паспорта іноземця, а не нотаріального перекладу, а перед цим, перевірити сам нотаріальний переклад, який подається на реєстрацію шлюбу. Часто буває, коли в свідоцтві про шлюб припускаються помилок, після цього виправити їх дуже складно.

 Складно повністю перерахувати всі документи, в яких можуть бути допущені помилки або неточності. У будь-якому випадку, при наявності юридичного супроводу та уважного ставлення до своєї справи можна без проблем оформити дозвіл на імміграцію.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація