E-mail
mykolaieva@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+380930074405

Адвокат - проектний партнер, експерт сімейної практики

Зв'язатися зараз

НАВІЩО ПОТРІБЕН АДВОКАТ У СІМЕЙНИХ СПРАВАХ?

 Послуги адвокатів по сімейних справах мають свої нюанси і особливості, і кожна справа за своєю суттю – унікальна. Професійний адвокат, який спеціалізується саме в сімейних справах, допоможе врегулювати критичні моменти конфліктів і зробить все можливе, щоб вирішити їх без судового розгляду.

 Якщо ж врегулювати питання без суду неможливо, адвокат допоможе грамотно скласти документи, вибудувати виграшну правову позицію і мінімізувати втрати обох сторін. Надійний адвокат зацікавлений в благополуччі клієнта і орієнтований на довгострокову співпрацю. Він стане для Вас ефективним радником, застереже від необдуманих вчинків і зможе надати професійну адвокатську допомогу в найскладніших питаннях.

 Існує кілька груп сімейних справ.

  Перша група

 Сімейні справи і суперечки, пов’язані з шлюбними відносинами: укладання та розірвання шлюбу, поділ спільно нажитого майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини та способу участі у вихованні, позбавлення та поновлення батьківських прав тощо.

  Друга група

 Сімейні суперечки між родичами, правовідносини дітей і батьків, в тому числі майнові суперечки і спадкування.

Третя група

 Справи, що стосуються влаштування дітей і захисту їх прав. Сюди включається усиновлення, опіка та піклування, патронат, прийомні сім’ї та дитячі будинки.

 Також сімейні справи можна поділити на групи, в залежності від способу вирішення питання: в судовому порядку або мирним шляхом. Запорука успішного вирішення проблеми в суді – правильно вибудувана правова позиція, професійна юридична підготовка і грамотно складені і підготовлені документи. А запорука успіху в мирних переговорах – знову професійна юридична підготовка і багатий досвід в сімейних юридичних справах.

Які ризики ведення сімейних справ без юридичної допомоги?

 Незважаючи на те, що послуги адвоката коштують не дешево, нехтуючи юридичною допомогою, сім’я або її члени можуть втратити значно більше, не побудувавши грамотну правову позицію в суперечках, наприклад, позбутися майна і грошей, не отримати спадок.

 Незнання юридичного і судового процесу загрожує втратою часу, нервів і довгими судовими тяганинами, які можуть тривати роками. Незнання своїх прав може стати причиною позбавлення батьківських прав, прав участі у вихованні дітей і розлукою з ними, прав розпорядження своїм майном, втратою репутації і поваги.

  На що потрібно звертати увагу при виборі адвоката?

 Репутація адвоката і компанії, де він працює

 Це можна перевірити за допомогою сайту компанії, соціальних мереж, відгуків. За допомогою єдиного реєстру адвокатів можна перевірити наявність у нього чинного адвокатського свідоцтва і його обмежень.

 Вузька спеціалізація

 Адвокат, який спеціалізується в певній галузі права, має багатший досвід у справах, ніж багатопрофільні фахівці. Подивіться кейси, в яких брав участь адвокат, ознайомтеся з його судовою практикою, так можна відстежити кількість успішних справ і їх складність.

 Публічна і наукова діяльність

 Досвідчений адвокат, який працює в законному колі як правило публікує багато профільних статей, коментує законодавство та цікаві кейси. Таку інформацію можна знайти на просторах інтернету та в соціальних мережах.

 Якість наданої юридичної консультації

 Замовте у адвоката письмову консультацію і юридичний висновок. За якістю його підготовки та сервісу обслуговування можна визначити рівень компанії і професіоналізм адвоката в цілому.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація